Jacek Wichłacz

Anestezjolog

Doktor Judym:) Człowiek o wielkim sercu i kompetencjach. Nie przejdzie obojętnie koło żadnego potrzebującego pomocy człowieka. Robi wszystko co w jego mocy, porusza wszystkie swoje kontakty by pomóc pacjentowi. Z całego serca godny polecenia. Takich lekarzy więcej potrzeba.

Wielka kompetencja, szeroka diagnoza, empatyczna rozmowa z pacjentem!!! Polecam bo to Unikat na skalę światową

Pan Jacek Wichłacz jest lekarzem, który trafnie stawia diagnozę, jest kompetentny, uprzejmy i nie ogranicza swojego czasu poświęcanego pacjentowi do czasu trwania wizyty.

Wspaniały człowiek.. o wszechstronnej wiedzy, mam do niego pełne zaufanie. Pozdrawiam Panie Jacku!!!

Wspaniały człowiek.. o wszechstronnej wiedzy, mam do niego pełne zaufanie.

Pozdrawiam Panie Jacku!!!

Byłam u Pana Doktora z dziećmi nie jeden raz. Za każdym razem po przepisaniu leków już na drugi dzień była poprawa i zawsze obyło się bez antybiotyków. Polecam

Polecam Pana doktora. Świetny lekarz, którzy słucha co się do niego mówi-a obecnie to rzadkość wśród lekarzy. Podejście do pacjenta i leczenie rewelacyjne

Pan doktor Jacek to człowiek o wielkim sercu i wiedzy. Zaprzeczenie lekarzy chodzieskich.Potrafi zadzwonić w nocy i zapytać o stan pacjenta. Polecam i darze ogromnym zaufaniem.

Żeby ocenić Pana Jacka to skala jest nieco za niska. Kompetencja, wszechstronna wiedza nie ograniczająca się tylko do określonej specjalizacji, doświadczenie, ludzkie podejście do pacjenta - to wszystko mocno wykracza poza 5cio punktową skalę. Jak dla mnie prawdziwy GODNY ZAUFAIA LEKARZ Z POWOŁANIA.

Jak najbardziej polecam doktora Wichłacza. Leczył mnie w dzieciństwie i teraz też do niego chodzę. Świetny fachowiec!!!

Jeśli ktoś przestał wierzyć w chodzieskich lekarzy to proszę się zwrócić do Pana Jacka. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.