Pan Jacek Wichłacz jest lekarzem, który trafnie stawia diagnozę, jest kompetentny, uprzejmy i nie ogranicza swojego czasu poświęcanego pacjentowi do czasu trwania wizyty.

Wspaniały człowiek.. o wszechstronnej wiedzy, mam do niego pełne zaufanie. Pozdrawiam Panie Jacku!!!

Wspaniały człowiek.. o wszechstronnej wiedzy, mam do niego pełne zaufanie.

Pozdrawiam Panie Jacku!!!

Byłam u Pana Doktora z dziećmi nie jeden raz. Za każdym razem po przepisaniu leków już na drugi dzień była poprawa i zawsze obyło się bez antybiotyków. Polecam

Pan doktor Jacek to człowiek o wielkim sercu i wiedzy. Zaprzeczenie lekarzy chodzieskich.Potrafi zadzwonić w nocy i zapytać o stan pacjenta. Polecam i darze ogromnym zaufaniem.

Żeby ocenić Pana Jacka to skala jest nieco za niska. Kompetencja, wszechstronna wiedza nie ograniczająca się tylko do określonej specjalizacji, doświadczenie, ludzkie podejście do pacjenta - to wszystko mocno wykracza poza 5cio punktową skalę. Jak dla mnie prawdziwy GODNY ZAUFAIA LEKARZ Z POWOŁANIA.

Polecam Pana doktora. Świetny lekarz, którzy słucha co się do niego mówi-a obecnie to rzadkość wśród lekarzy. Podejście do pacjenta i leczenie rewelacyjne

Jak najbardziej polecam doktora Wichłacza. Leczył mnie w dzieciństwie i teraz też do niego chodzę. Świetny fachowiec!!!

Bardzo sympatyczny jako człowiek. Świetny lekarz z dużą wiedzą, mądrością, "otwartą głową" i doświadczeniem. Nie mogłem trafić lepiej, pozdrawiam Pana Jacka !

Jeśli ktoś przestał wierzyć w chodzieskich lekarzy to proszę się zwrócić do Pana Jacka. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Doktor Wichłacz to fantastyczny lekarz z powołania. Bardzo dziękuję, że Pan leczy moje dzieci. Nie mogłam trafić lepiej!!!

Wciąż poszukujesz "Anestezjolog Chodzież"?

ul. Bosa 4 D

ulica Głogowska 82
60-741 Poznań
Kasztanowa 4
64-980 Trzcianka
Oddziały szpitalne i inne komórki opieki szpitalnej.
Żeromskiego 29