Bardzo dobry i profesjonalny lekarz. Do pacjentów podchodzi z wielkim zaangażowaniem. Wizyty są bezstresowe, nie ma pośpiechu - na pytania odpowiada rzeczowo i kompetentnie. Wreszcie trafiłam na ginekologa, który ma pojęcie o swojej pracy. Lekarz z powołania – POLECAM!

Ja mam mieszane uczucia. Doktor sam z siebie nic nie mówi, jak się go o coś pytam, odpowiada zdawkowo. Jestem w pierwszej ciąży, więc wszystko jest dla mnie zagadką, a mam wrażenie, że doktor podchodzi na zasadzie "odklepania" kolejnej pacjentki. Ciężko ocenić mi wiedzę oraz fachowość, bo nie jestem lekarzem. Wszędzie trąbią o przeprowadzeniu wywiadu z pacjentka w ciąży, badaniach, witaminach - ja nic takiego nie miałam .

Lekarz z powołania. Prowadził moją ciążę - wyjaśnia wszystko co robi, co sprawdza, co widzi na monitorze. Odpowiadał na pytania rzeczowo i bez pośpiechu. Spotkałam się z nim również w szpitalu i gdyby nie on uciekłabym jeszcze przed operacją. Zyczę sobie i innym tylko takich lekarzy.

Lekarz kompetentny, a przy tym bardzo uprzejmy i miły, co sprawia że kobieta nie czuje się skrępowana. Dawniej nie lubiłam wizyt u ginekologa, od czasu kiedy doktor Więcek prowadzi moją ciążę nie jest to dla mnie problemem. Polecam tego lekarza.

Lekarz J.Więcek jest naprawde dobrym lekarzem zna sie na swoim zawodzie do kazdej pacjentki podchodzi idywidualnie, wszystko tłumaczy, pyta jest miły.Prowadzi moją ciąże i naprawde nie mam nic do zarzucenia ;] .. Bardzo polecam Dr. Jacka Więcka

zdecydowanie najlepszy ginekolog. Miły, kompetentny. Mnie jako młodą dziewczynę na początku speszył fakt, że jest to młody lekarz, ale zdecydowanie profesjonalny. Nie śpieszy mu sie, wszystko dokładnie tłumaczy, rozwiewał moje wątpliwości. szczerze polecam

Bardzo sympatyczny lekarz.Cieszę się,że trafiłam na niego kilka dobrych lat temu.Trzymam się jego do dnia dzisiejszego.Nie ma lepszego od niego.Dziękuję Panie doktorze,tak trzymać...opolanka EWA

Takich lekarzy powinno być więcej można być pewną że Cię wysłucha i powie dobre słowo niedawno rodziłam z doktorem i wiem co mówię.

polecam doktora wszystkich.jest b.miły, uśmiechnięty, wzbudza zaufanie przede wszytskim kompleksowym podejściem,zaangażowaniem,nie śpieszy się nigdy i jest b.dokładny.Super lekarz:-))))))

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Opole"?

Wojciech Niemczyk

Laboratorium Medyczne "LOMA"