lek. dent. Jacek Wieczorek

Rzetelny, dobry fachowiec. Wszystkie zabiegi wykonywane w sposób bardzo zadowalający, a ceny przystępne. Polecam!

Naprawdę dobry stomatolog. Mało takich jak on dziś. Bardzo sympatyczny, profesjonalny.

W porządku człowiek można pogadać, wizyta bez stresu, profesjonalna robota. Jak najbardziej polecam

pełen profesjonalizm. gorąco polecam! może się powtórzę, ale lekarz wykazuje indywidualne podejście, duży plus stanowi poradnia ortodontyczna, która znajduje się w tym samym budynku, co jest dużym ułatwieniem i oszczędnością czasu :))

Najlepszy dentysta u jakiego byłem. szybko sprawnie tanio.

Najlepszy dentysta u jakiego byłem. szybko sprawnie tanio.

Pełen profesjonalizm! Super podejście do pacjenta. Polecam!

Pełen profesjonalizm! Super podejście do pacjenta. Polecam!

Ciężko przekonać kogokolwiek do dentysty ,a jeszcze dodatkowo że czujemy nieuzasadniony strach, ale ten człowiek przeskoczył zdecydowanie moje oczekiwania w tym fachu. Super atmosfera, zero stresu, i efekt wspaniały. Polecam polecam. Mariusz

Super atmosfera, zero stresu, i efekt wspaniały. Polecam polecam.
Mariusz

Najlepszy stomatolog w Częstochowie!!!!

Najlepszy stomatolog w Częstochowie!!!!

W życiu "zwiedziłam" wiele gabinetów stomatologicznych, natomiast nigdy nie spotkałam tak uprzejmego i dobrego dentysty. Z ręką na sercu mogę polecić. Z dentystą jest jak z fryzjerem- znajdziesz odpowiedniego dla Ciebie i chodzisz do Niego całe życie. I ja będę;)

Pan doktor to przemiły człowiek na odpowiednim stanowisku! przed i w czasie ciąży dbał o moje uzębienie i dzięki temu nie mam teraz problemów. Leczenie kanałowe u niego to pestka. Jest pierwszym dentysta do którego chodzę z wielką przyjemnością. Pozdrawiam Pana, Panie Jacku!:)