lek. dent. Jacek Wieczorek

Rzetelny, dobry fachowiec. Wszystkie zabiegi wykonywane w sposób bardzo zadowalający, a ceny przystępne. Polecam!

Wspaniały lekarz,całe życie bałam się dentysty i miałam uzębienie w fatalnym stanie,przy panu doktorze pozbyłam się stresu i wyprowadził moje zęby przepięknie.Wreszcie mogę się szczerze uśmiechać.Wszystko potrafi wytłumaczyć i nawet pokazał mi przebieg leczenia kanałowego moich zębów na komputerze . Nie namawia na wstawianie "złotych plomb" -może coś jedynie zasugerować ale ma indywidualne podejście i zna możliwości finansowe swoich pacjentów.Serdecznie polecam tego lekarza!!!!Pozdrawiam Pana Doktora!!!

Pan doktor to przemiły człowiek na odpowiednim stanowisku! przed i w czasie ciąży dbał o moje uzębienie i dzięki temu nie mam teraz problemów. Leczenie kanałowe u niego to pestka. Jest pierwszym dentysta do którego chodzę z wielką przyjemnością. Pozdrawiam Pana, Panie Jacku!:)

W życiu "zwiedziłam" wiele gabinetów stomatologicznych, natomiast nigdy nie spotkałam tak uprzejmego i dobrego dentysty. Z ręką na sercu mogę polecić. Z dentystą jest jak z fryzjerem- znajdziesz odpowiedniego dla Ciebie i chodzisz do Niego całe życie. I ja będę;)

Ciężko przekonać kogokolwiek do dentysty ,a jeszcze dodatkowo że czujemy nieuzasadniony strach, ale ten człowiek przeskoczył zdecydowanie moje oczekiwania w tym fachu. Super atmosfera, zero stresu, i efekt wspaniały. Polecam polecam. Mariusz

Super atmosfera, zero stresu, i efekt wspaniały. Polecam polecam.
Mariusz

W porządku człowiek można pogadać, wizyta bez stresu, profesjonalna robota. Jak najbardziej polecam

pełen profesjonalizm. gorąco polecam! może się powtórzę, ale lekarz wykazuje indywidualne podejście, duży plus stanowi poradnia ortodontyczna, która znajduje się w tym samym budynku, co jest dużym ułatwieniem i oszczędnością czasu :))

Naprawdę dobry stomatolog. Mało takich jak on dziś. Bardzo sympatyczny, profesjonalny.

Wspaniały lekarz.Bardzo dokładny i uprzejmy.Dla mnie ma 5.Koszt wizyty uzależniony jest od problemu i wielkości wypełnienia więc każdy jest traktowany indywidualnie ale nie należy do takich, którzy chcą tylko zedrzeć kasę z pacjenta.Leczenie kanałowe robi rewelacyjnie.Gabinet wyposażony bardzo dobrze i nawet w trakcie leczenia telewizję można pooglądać.Pozdrawiam Pana Doktora :-)

Najlepszy dentysta u jakiego byłem. szybko sprawnie tanio.

Najlepszy dentysta u jakiego byłem. szybko sprawnie tanio.