lekarz Jacek Wierzyński

Laryngolog

właściwy człowiek na właściwym miejscu, ulubiony lekarz mojej córki, którą leczy od kilku lat na przewlekłe zapalenie zatok, tylko on jest w stanie opanować potworne bóle głowy u 14 latki, gdy ma akurat nawrót choroby,zawsze mogę na niego liczyć, gdy dzieje się z nią coś złego,pierwszy lekarz z POWOŁANIA którego spotkałam w życiu

Świetny lekarz, bardzo dobry chirurg zawsze bardzo uprzejmy dla pacjentów. Polecam!

Przemiły człowiek, świetny fachowiec, gabinet znakomicie wyposażony,a przy tym cena bardzo umiarkowana. Polecam!

Lepszego lekarza nie znałam wcześniej! Szkoda,że wszyscy nasi lekarze nie podchodzą tak do choroby i swoich pacjentów.

Bardzo miły i uprzejmy lekarz.Zawsze nie mogę doczekać się wizyty u niego.A pozatym świetny specjalista.

lekarz nie tylko z zawodu ale i z powołania.sympatyczny i dociekliwy (jeśli chodzi o choroby, potrafi rozmawiać z pacjentem, wszystko spokojnie wytłumaczy. świetny specjalista, polecam wszystkim

Bardzo sympatyczny miły i kompetentny . Lekarz z jajem . bardzo polecam

Bardzo sympatyczny miły i kompetentny . Lekarz z jajem . bardzo polecam

Wychodząc od tego lekarza jest się milo zaskoczonym podejściem, choremu dokładnie wytłumaczy co mu dolega jak to się leczy itp.Jeżeli ktoś ma problemy w tej dziedzinie śmiało umówić się na wizytę na pewno pomoże i się sami przekonacie dlaczego są takie opinie:)

Bardzo dobry laryngolog nie ma lepszego w okolicy.

Bardzo dobry laryngolog nie ma lepszego w okolicy.

Z jego wizyt jestem zawsze zadowolona. każdemu pacjentowi stara się wytłumaczyć jak najdikładniej. A co najważniejsze do każdego pacjenta podchodzi z serdecznościa i uśmiechem.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Kędzierzyn-Koźle"?

al. Partyzantów 14a lok. 5
47-224 Kędzierzyn-Koźle