dr Jacek Wilczyński

Widocznie na NFZ jest zupełnie inaczej, bo poszłam do niego i popatrzył na zdjęcie, po czym powiedział, że nic mi nie jest i jestem zdrowa. Dolegliwości dalej się utrzymywały, poszłam prywatnie do innego lekarza i okazało się na podstawie tego samego zdjęcia, że mam zmiany zwyrodnieniowe. Nie polecam.

Bardzo dobry specjalista . Dwukrotnie " naprawiał " mi dłonie . Przed zabiegiem udziela krótkich i fachowych informacji bez zbędnego lelum polelum . W czasie zabiegu interesuje się stanem pacjenta , mówi co robi i jak się zachować . Po zabiegu bez zbędnego gadu gadu udziela fachowych i zrozumiałych dla każdego porad i zaleceń . Polecam go jako dobrego fachowca , który nie leje pacjentowi wody tylko udziela rzeczowych i zrozumiałych informacji.

Bardzo dobry specjalista. Przeszłam operację palca w stopie, przeprowadzoną starannie i z dużym zaangażowaniem lekarza. Po operacji znacznie poprawił mi się komfort chodzenia. Miły, ciepły lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Dziękuję panie doktorze! :-)

Lekarz o bardzo dużej kulturze osobistej.Wyczerpująco tłumaczy istotę choroby .Gdy to jest konieczne konsultuje pacjenta z innymi specjalistami.Potrafi poświęcić choremu dużo czasu i ma do niego dużo cierpliwości.

bardzo dobry lekarz nawet w trudnych i rzadkich przypadkach pełen checi i szczerej pomocy godny polecenia

Najlepszy lekarz na swiecie.Pelen profesjonalizm, mily i zaangazowany w 100%. Polecam z calego serca

Bardzo dobry lekarz. Bardzo miły i uprzejmy. W jego obecności operacja nie była taka zła, potrafi uspokoić i poświęca duzo czasu pacjentowi. Bardzo sie cieszę, ze trafiłam w jego ręce!! Super doktor.

Polecam z czystym sumieniem. Pan doktor najpierw operował (konieczne było zespolenie kości blachami i śrubami, które wykonał po mistrzowsku), a potem prowadził leczenie mojego bardzo skomplikowanego złamania kostki. Wypadek miał miejsce w 2011 roku, po wyciągnięciu 'całego metalu' w kwietniu 2012 z powodzeniem chodzę po górach, tańczę w butach na obcasie i biegam, co podobno nie bywa takie oczywiste przy tego typu urazach. Do tego miły, uprzejmy, godny zaufania i cierpliwie wszystko tłumaczy. Więcej takich lekarzy poproszę :)

Bardzo dobry lekarz poskładał moja kość udową złamana w 5 miejscach Jestem bardzo zadowolony z jego pomocy polecam pozdrawiam Daniel

pozdrawiam Daniel

witam,jestem przekonany ze pan Jacek jest bardzo dobrym lekarzem.Na pierwszej wizycie uspokajał mnie bo widział ze jestem zdenerwowany z bólu nogi,po czym jak nastawiał mi kostke to ze mną rozmawiał.Pan Jacek operował mi kostke i wszysko bylo po jego mysli,jestem jego pacjentem i dalsze leczenie jest możliwe tylko u Pana Wilczynskiego ,to jest naprawde dobry i uczciwy lekarz. Pozdrawiam pacjent.