dr Jacek Wilczyński

Bardzo profesjonalny i kompetentny lekarz.

Bardzo profesjonalny i kompetentny lekarz.

Mimo publicznej wizyty poświęcił mi wiele czasu. Dawał wskazówki. Dobrze wytłumaczył schorzenie.

kompetentny i bardzo grzeczny,trafnie ocenił moje dolegliwości a prawidłowa diagnoza pozwoliła mi na szybki powrót do zdrowia katarzyna

katarzyna

Wizyta godna polecenia ,porada fachowa, uprzejmy w kontakcie, cierpliwie tłumaczy problem polecam

Chodziłam do pana doktora z kolanem. Przez pierwsze pół roku dawał tabletki, potem zasugerował zastrzyki za ok.400zł. A po 9 miesiącach skierował na rezonans magnetyczny.A na rezonans kolejne pół roku trzeba było czekać. tak więc ja go zdecydowanie odradzam.

świetny lekarz polecam bo oprócz kompetencji cechuje go również szacunek do pacjenta i wysoka kultura osobista i to wszysto dostepne nie tylko prywatnie ale także w ramach publicznej wizyty.

Uprzejmy, fachowo podchodi do pacjenta i nic dodać nic ująć, każdy lekarz może z niego brać wzór

Świetny lekarz! Uprzejmy i bardzo kompetenty.

Świetny lekarz! Uprzejmy i bardzo kompetenty.

Pan dr Jacek Wilczyński postawił mnie na nogi i muszę przyznać, że zdziałał wprost cuda składając moje złamania po wypadku. Jest wspaniałym fachowcem, a na dodatek uprzejmy, grzeczny i kompetentny. Niestety, w szpitalu nie pracuje sam i często musi poprawiać błędy po kolegach. Zdecydowanie polecam tego Pana Doktora.

Sprawia wrażenie bardzo dobrego fachowca, chce pomóc i jest komunikatywny oraz konkretny.Nie obiecuje cudów, robi co mozliwe, aby pomóc. Budzi zaufanie.