dr Jacek Wilczyński

bardzo dobry lekarz poskładał mi noge ktora byla złamana w 9 miejscach ja jestem bardzo zadowolony z jego pomocy

Za zaniedbanie i brak kompleksowego leczenia najchętniej bym podała go do sądu.

Za zaniedbanie i brak kompleksowego leczenia najchętniej bym podała go do sądu.

wzorowo! pełny profesjonalizm, masa poświęconego czasu, uwagi i marsz do sukcesu!

zarzuty typu "lekarz odwoluje sie do swojego kolegi po fachu" sa co najmniej bzdurne. to, ze doktor nie jest wyspecjalizowany w jakiejs dziedzinie i lojalnie sie do tego przyznaje, wylacznie dobrze o nim swiadczy. wilczynski przywrocil do niemal pelnego zdrowia moja mame, z mojego zle zlozonego i zle zrehabilitowanego roztrzaskanego stawu skokowego zdzialal cuda. pan doktor wzbudza zaufanie, rzeczowo podchodzi do problemu, jest cierpliwym fachowcem. nie wyobrazam sobie naszych zlaman bez trafienia do tego wlasnie specjalisty. serdecznie polecam konsultacje u wilczynskiego. w strone pana doktora kieruje cieple pozdrowienia, serdeczne podziekowania i wyrazy szacunku w imieniu mamy i swoim.

Rzadko to się zdarza ale lekarz ten sam się przyznał, że brak mu doświadczenia w leczeniu zwichnięć rzepki w kolanie i ucieka się do swego kolegi po fachu.