dr Jacek Wiśniewski

Chirurg naczyniowy

Bardzo miły a do tego kompetentny lekarz. Poświęca pacjentce wiele uwagi, nie wyśmiewa, nie bagatelizuje. Pierwszy raz widziałam tak miłego lekarza a do tego wie na czym polega jego praca. Wizyty w gabinecie nie trwają 5 minut. Tłumaczy , pożartuje. Na pewno następnym razem jeśli będę potrzebowała fachowej opieki lekarskiej wybiorę tego lekarza :)

Zdecydowanie w każdym calu polecam Lekarza, jestem w pełni zadowolona z wykonanego zabiegu, cieszę się i nie żałuję, że trafiłam do Doktora i każdemu kto będzie w potrzebie będę polecała z czystym sumieniem. Opieka fachowa, lekarz miły, uprzejmy, a mój zabieg w pełni wykonany perfekcyjnie. Oby więcej takich lekarzy.Dziękuje i pozdrawiam. K.F.

Bardzo miły,rzetelny,fachowiec-po prostu lekarz z powołania ,grzecznie tłumaczy przebieg choroby i metody jej leczenia.Jest uprzejmy i kompetentny.Robił mi zabieg i jestem zaszczycona ,ze trafiłam w jego ręce:)

Jest naprawdę wspaniały. Szkoda, że nie wiem czy przyjmuje prywatnie. Zaraz bym skorzystała z jego porady. Panie doktorze tylko tak dalej.

Panie doktorze tylko tak dalej.

to najwspanialszy człowiek jakiego spotkałam,takich lekarzy jak on jest niewielu,wystarczy z nim porozmawiać i już jest lepiej

BARDZO POLECAM TEGO LEKARZA.JEST SKROMNY,SYMPATYCZNY,TAKTOWNY I PRZEDE WSZYSTKIM LUDZKI.OBY WIĘCEJ TAKICH.

WYBITNY CHIRURG. WSPANIALY CZLOWIEK. ODMIENIL MOJE ZYCIE!!!!!! Madzia Elblag

WYBITNY CHIRURG. WSPANIALY CZLOWIEK. ODMIENIL MOJE ZYCIE!!!!!! Madzia Elblag

Dr Wiśniewski jest nie tylko bardzo dobrym fachowcem, jest przede wszystkim człowiekiem. Lekarz godny polecenia(nie tylko teściowej).

Dawno nie spotkałam tak sympatycznego a przy okazji i kompetentnego i konkretnego lekarza. Serdecznie polecam. Magdalena

BARDZO DOBRY DOKTOR - POLECAM !!! LEKARZ NAPRAWDĘ DLA PACJENTA .

BARDZO DOBRY DOKTOR - POLECAM !!! LEKARZ NAPRAWDĘ DLA PACJENTA .