lekarz Jacek Wojarski

Kardiochirurg

Byłam Pana Doktora pacjentką operowaną 8 marca 2017r. Ogromna wiedza, doświadczenie, a przede wszystkim troska oraz zwykłe ludzkie zainteresowanie pacjentem, pozwoliły mi ze spokojem i optymizmem podejść do tak skomplikowanej operacji. Trudno wyrazić słowami moją wdzięczność, jednak niech mi będzie wolno napisać, że Pan doktor jest lekarzem z powołania, posiada zarówno ogromną wiedzę, jak i cierpliwość oraz takt i zrozumienie dla ludzkiego cierpienia. Te cechy składają się na osobowość Pana doktora i na pewno przyczyniają się do odnoszenia sukcesów zawodowych, których będzie Pan doktor odnosił jeszcze wiele. Panie Doktorze jeszcze ...

Panie Doktorze jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJĘ, bo inaczej słowami nie potrafię wyrazić tego co czuję.Wdzięczna pacjentka Teresa Iskierka.

06.12.2016 r minelo 10 lat jak Ten wspanialy kardiochirurg uratowal moje zycie.Brakuje slow ,aby wyrazic wdziecznosc .Doktor Wojarski to nie tylko wspanialy lekarz ,ale rowniez cu downy czlowiek.Panie Doktorze zycze Panu duzo zdrowia,dalszych sukcesow w pracy i wszelkiej pomyslnosci wdzieczna pacjentka Krycha

Wspaniały człowiek, prawdziwy lekarz cóź więcej mogę napisać już nic niech reszta zostanie milczeniem. Wielki iskromny kielczanin

1 stycznia 2016 minął rok, dla mnie niezwykły bo podarowany przez Pana Boga i cudowne ręce Pana Dr J Wojarskiego. Za ciężką odpowiedzialną pracę, trud i poświęcenie oraz niezwykły talent dziękuję panie doktorze. Dr Wojarski to niezwykły lekarz, wspaniały człowiek, który operując tętniaka uratował mi życie. Mimo zmęczenia po tak wyczerpującym zabiegu przyszedł do najbliższych wytłumaczył, pocieszył. Lekarz godny polecenia.

To wspanialy czlowiek i lekarz,doskonale wie co robi.Takich lekarzy nam potrzeba.W swoim otoczeniu ma tez cudownych i kompetentnych kolegow,razem stanowia super zespol.Tak trzymaj doktorze!

To zapewne prawda, że nikt nie jest doskonały. Ale bez wątpienia dr Wojarski jest naprawdę blisko...

Ja poznałam DR.Wojarskiego prawie 20 lat temu.Był wtedy początkującym lekarzem.Mama moja miała przeszczep.Wspierał ją każdego dnia i dodawał otuchy.Cudowny lekarz.

Specjalista godny polecenia świetny fachowiec który widać że wykonuje prace którą lubi bo robi to świetnie a co równie ważne jest bardzo uprzejmy w kontakcie z rodzina pacjenta i samym pacjentem dr Wojarski operował mojego brata wraz z zespołem innych lekarzy - plastyka zastawki mitralnej świetnie precyzyjnie wykonana praca za co całemu zespołowi na czele z dr Wojarskim z całego serca dziękuje .

takiego lekarza jeszcze nie spotkałam:)))miły,uprzejmy,kompetentny wzbudzajacy zaufanie chorych i ich rodzin po prostu rewelacja i to wszystko w państwowym szpitalu.brakuje słow uznania!dziękuję Panie Doktorze!

Uratował mi Pan życie i dał wiarę w lepsze jutro poprzez wszczepienie by-passów!!! Życzę wytrwałości w dalszym życiu zawodowym:) Pozdrawiam Franciszek P.