lekarz Jacek Wojciechowski

1,9
1,4
1,5
1,3

Najbardziej nieuprzejmy lekarz u którego byłam. Beznadziejne podejście do pacjenta. Taki człowiek nie powinien pracować z ludźmi.

Nigdy nie spotkałam się z tak złym traktowaniem pacjenta. Sama na codzień pracuję z chorymi ludźmi i nigdy, nawet na psychiatrii, nie odezwałam się w ten sposób do nikogo. Zero uprzejmości (tragedia wręcz, bardzo rozdrażniony), zero kompleksowego podejścia (odmowa sprawdzenia na USG miejsca pooperacyjnego, które mnie boli), zero tłumaczenia co widzi w obrazie USG niegojącej się rany, lakoniczny opis (niewiele wnoszący) w milczeniu, zero zainteresowania, że po badaniu nie mam czym zabezpieczyć rany ("to nie zabiegowy"). Dwa miesiące czekania na badanie, łącznie z zamienianym dyżurem, aby móc na nie pójść - na darmo. I tak muszę prywatnie zrobić badanie.

okropny lekarz, zero empatii do pacjenta, badanie wykonane kiepsko, byle tylko zrobić. Brak kompetencji. Nie polecam, a wręcz odradzam, Szkoda czasu na badanie u niego. Z tych badań nic nie wynika, ponieważ wg niego zawsze wszystko jest dobrze, a niestety w badaniach u innego lekarza wychodzi "choroba" :(

Najgorszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam, niemiły, nie jest zainteresowany tym co pacjent ma do powiedzenia na temat swojego stanu zdrowia, bardzo chamski. Na dzień dobry stwierdził, że przyszłam po skierowanie na operacje zanim zdążyłam cokolwiek powiedzieć. Mój stan zdrowia ocenił patrząc na mnie bez oglądania jakiejkolwiek części ciała, nie był zainteresowany wykonaniem żadnych badań. Potraktował mnie jak niechcianego petenta. Odradzam wizyty u tego lekarza, znarniwakan tylko swój czas czekając na wizytę.

Lekarz podchodzi do ludzi jak do rzeczy. Mówi jak automat. Po badaniu nie wyjaśnił ani słowem jaki był jego wynik, mówiąc że wszystko jest w opisie. ( Z tym że nie zauważyłem żeby go wpisywał a tylko skopiował z szablonu) . Odradzam wizytę u tego Pana.

Kompetencji w swojej opinii nie oceniam. Oceniam podejście do pacjenta jako konsumenta usługi za którą została uiszczona opłata. Sugeruję wykluczenie tego Pana z kontaktów z pacjentami. Nieuprzejmy, grubiański, po prostu cham. Jeżeli strategia służby zdrowia dla prewencyjnych badań ma mieć taką oprawę to żądam zwrotu wszystkich uiszczonych do tej pory składek. I szanowne Panie i Panowie pamiętajmy że to lekarze są dla nas i naszego dobra i nie my naruszamy ich spokojną przestrzeń za którą dostają wynagrodzenie. Jeśli szanujecie swoją pracę to dlaczego zgadzać się na grubiańskie zachowania szczególnie że ...

Jeśli szanujecie swoją pracę to dlaczego zgadzać się na grubiańskie zachowania szczególnie że badania lekarskie ingerują w naszą intymność i chcemy żeby ta ingerencja była jak najmniej brutalna.

Nie polecam radiologa - nie lekarza

Odradzam każdemu. Arogancki i bezszczelny. Już na początku badania zaskoczył mnie pytaniem: "Czego oczekuje po badaniu USG"? To było płatne badanie.

Totalna porażka! Grubiański, chamski, niesympatyczny, opryskliwy. Za kilka minut USG gruba kasa. Zdecydowanie odradzam. Szkoda, że trafiłam na takiego "ciołka".

nieuprzejmy, spóźnia się, niekompetentny, ma lekceważący stosunek do pacjenta, grubiański, unikajcie tego lekarza!

Uwaga KOBIETY nie dajcie sie zwieść jego miłym uśmieszkom.Brak mu dostatecznej wiedzy i umiejętności oraz chęci do diagnozowania i leczenia .Potrafi szybko i skutecznie doprowadzić do ciężkiej choroby.