lekarz Jacek Wojciechowski

3,9

artysta plastyk oprócz fachowosci-robił mi plastykę krocza-,mimo ze jestem przed 50 tką a zabieg robił ok 10 lat temu jestem nadal zachwycona efektem! i nie tylko ja-polecam

Prowadził moją ciążę i odebrał mój porod. Przyjechal do szpitala w niedzielę mimo, ze nie mial dyzuru, nieodpłatnie... Najprawdopodobniej tylko dzieki niemu moje dziecko dzis zyje. Przesympatyczny, kompetentny lekarz, polecam !

Nie ma już Pana doktora Jacka Wojciechowskiego :( Wielka strata dla kobiet z naszego miasta i okolic...bardzo lubiany lekarz,sympatyczny,miły...ogromny żal.

Nie ma już Pana doktora Jacka Wojciechowskiego :(

Bardzo dobry ginekolog, mam do niego 100 % zaufanie! Jest miły, rzeczowy, wprowadza przyjazną atmosferę. Badania u mnie przprowadza dokładnie i z zaangażowaniem, stara sie by wszystko było ok, tłumaczy o co chodzi gdy sa problemy. Z punktualnościa faktycznie może mam problem, ale na wizytty prywatne jeszcze sie nie spóżnil. Jest uśmiechniety i nie robi łaski jak np. dr z Poradni K na Dąbrowskiego. wiele dziewczyn z powodzeniem prowadzi u niego ciąże, i nie raz prostuje zaniedbania innych lekarzy. POLECAM BO DOBRY LEKARZ!!!

Dr Wojciechowski jest naprawdę bardzo dobrym i godnym polecenia lekarzem. Wiadomo ze wizyta u lekarza tej specjalności nie jest niczym przyjemnym, ale jeśli udajemy się właśnie to tego doktora, to minimalizujemy sobie wszelkie niedogodności... Dr Wojciechowski jest delikatny w czasie badania, wszystko tłumaczy w zrozumiałym języku, a nie żargonie medycznym, poświęca wystarczająco czasu pacjentce, by zrozumiała co jej dolega i jak będzie przebiegała jej kuracja. Uprzejmy, kompetentny, wzbudzający zaufanie, zdecydowanie polecam wszystkim znajomym! Trzeba też zaznaczyć ze wizyty odbywam u niego w ramach NFZ (więc bezpłatnie) i nigdy nie daje on odczuć, że są to "gorsi" pacjenci niż prywatni...

Bardzo fajny lekarz:) Polecam wizytę u niego. Jest kompetentny i miły, moim zdaniem nie ma lepszego ginekologa w Świnoujściu:)

najlepszy lekarz w miescie;]chodzilam do wielu ale on najlepiej spelnil moje oczekiwania wobec lekarza,potrafi wysluchac.doradzic iw szysko swietnie wytlumaczyc,przez jego poczucie humoru w ogole nie czuc ,ze jest sie u ginekologa;] .naprawde POLECAM

.naprawde POLECAM

Bardzo miły lekarz, poswieca kazdej pacjentce duzo czasu szczegółowo tłumaczy dolegliwosc, jestem młoda osoba i Pan doktor spełnił moje oczekiwania jest osoba miłą i kompetentną. ZDECYDOWANIE POLECAM.

Chwalę sobie dr. Wojciechowskiego . Prowadził wzorowo moją I ciążę i teraz przy II także chodzę na wizyty do niego . Rzeczowy ,zawsze ma czas aby wszystko objaśnić ,wesprzeć ,doradzić . Interesuje się tym czy wszystko przebiega dobrze ,pyta ... Opini jest tyle ile pacjentek i to dotyczy każdego lekarza . Ja się nie zawiodłam na nim dlatego polecam ;)

Polecam Pana Jacka bardzo dobry lekarz chodze do niego 2 ciaze i jestem zadowolona!!!!!!