lekarz Jacek Wójcik

Bardzo dobry ginekolog!!! Prowadził moja ciążę. Kompetentny,posiada dużą wiedzę. Odpowie na każde pytanie,spokojny,cierpliwy. Doradzi, w razie wątpliwości czy nie pokoju uspokoi. Fachowy lekarz. Polecam!

Lekarz godny polecenia!!!był przy moim pierwszym porodzie-tak Go poznałam, duża wiedza, duży spokój, dużo cierpliwości do pacjentek. Zdecydowanie przenoszę się do tego lekarza !

Polecam pana dr. Wójcika jest kompetentny, bardzo miły i zawsze można się do niego zgłosić o każdej porze dnia lub nocy. Pan dr. prowadzi moją drugą ciąże i jedyne nad czym ubolewam jest to że nie ma usg4d :)

Lekarz-super. Gdyby badanie ginekologiczne można było nazwać przyjemnością-ja się pod tym podpisuję. Wytłumaczy wszystko na spokojnie,mogę wchodzić z mężem,jego też pyta o wszystkie ewentualności związane z jego zdrowiem. Polecam

Byłm u tego lekarza w nowym już miejscu, na ul. Kościuszki, bardzo dobrze wszystko wytłumaczył, wyszłam w pełni uświadomiona, mam tylko pytanie, czy któraś z Was wie czy to USG które doktor posiada może wykonywać USG 4 D i czy posiada Dopplera??? Dziękuję za odpowiedź.

Bardzo dobry lekarz, uprzejmy I odpowie na kazde pytania. Poswieca pacjetce odpowiednio duzo czasu, do tego stopnia ze nawet jezeli ma sie problem w nocy to odbierze telefon I doradzi. Bardzo polecam!

Naprawdę dobry lekarz. Byłam u doktora z nietypowym problemem, gdzie inni rozkładali ręce, natomiast dr Wójcik- bardzo baardzo dobry specjalista! Zdecydowanie polecam.

Niesamowite kompetencje,bardzo dobry specjalista.Otwarty,przemiły,wzbudzający zaufanie.Wizyta u Pana doktora przede wszystkim nie jest stresująca.Gdyby jeszcze miał w gabinecie USG byłoby super.Pnie doktorze może Pan o tym pomyśli.ZDECYDOWANIE POLECAM.

Z czystym sumieniem mogę polecić Dr Wójcika. Wspaniałe podejście do pacjentki, zawsze wszystko wytłumaczy, odpowie na nurtujące pytania, przemiły człowiek.

Z czystym sumieniem mogę polecić Dr Wójcika.

jestem bardzo mile zaskoczona po wizycie u doktora Wójcika szczegółowo wszystko wyjaśnia i opisuje odpowiada na każde pytanie i zachęca do ich zadawania jedynie gabinet pozostawia trochę do życzenia:)

jestem bardzo mile zaskoczona po wizycie u doktora Wójcika
szczegółowo wszystko wyjaśnia i opisuje
odpowiada na każde pytanie i zachęca do ich zadawania
jedynie gabinet pozostawia trochę do życzenia:)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Tczew"?

Tczew

Krystian Zwirbulis

Polna 11

Mariusz Zwaliński

ul. Jagiellońska 50
83-110 Tczew
CENTRUM MEDYCZNE POLIMED Sp. z o. o.
Niepodległości 3

Tadeusz Sikorski