dr n. med. Jacek Worobiec

Internista, Gastroenterolog

2,9
2,9

Lekarz totalna porażka. Przyjął mnie prywatnie za 280 zł i poświęcił ok 5 minut z czego większość na wyszukiwanie w systemie starych wizyt. Lekarz nawet mnie nie przebadał, nie zrobił usg i zalecił kolonoskopię??? u swojej znajomej. Przepisał niepotrzebne leki które już wykupiłam. Totalnie mnie zlekceważy, poganiał i widać było ze się gdzieś spieszył. Okazuje się , po następnej wizycie u prawdziwego specjalisty na drugi dzień wykryto mi bakterie helicobackter i zalecono kurację. Przestrzegam przed tym lekarzem!!!

Nie polecam tego lekarza. Szkoda czasu. Spóźnił się godzinę a potem poświęca pacjentowi minutę. Recepta bez wywiadu i zaprasza za miesiąc.

Dziś miałam wykonywaną kolonoskopię jestem bardzo zadowolona z wizyty praktycznie bezboleśnie . Wogole działalność tej placówki oceniam na wysoki poziom. Pozdrowienia dla miłych pań z rejestracji.

Omijać z daleka tego lekarza !!!!!!!!!!!. Jeśli wykonywaliście kolonoskopię radzę powtórzyć u innych lekarzy. Byłem w przychodni Medicus ul. Leśna w Lubinie u lekarza Jacka Worobiec , Zrobił mi kolonoskopię i nic nie widział i żadnego polipa nie wykrył. Zrobiłem TK Jelit i wyszło, że miałem leżący polip kosmkowo-cewkowy ( nowotwór łagodny ) o wielkości około 2 cm. Wróciłem do tego lekarza z tym wynikiem a On na to... Chamsko krzyczał zdenerwowany, że jak byłem u innego lekarza po co przychodzę do niego. Nie przyznał się do błędu pomimo tego , że czytał wynik z tomografu komputerowego oraz wyniki badań kolonoskopii w MCZ w Lubinie. Nie zalecił dodatkowego badania tylko mnie zbył twierdząc, że lekarze w MCZ w Lubinie ul. Skłodowskiej że tragedia kłamią i są niedouczeni a tomograf został wykonany nieprawidłowo. Udałem się do innej poradni Chirurgii Onkologicznej w Lubinie okazałem Pani dr ( tutaj nie chcę podawać danych osobowych jest RODO).... wyniki z poprzednich wykonanych kolonoskopii oraz TK. Natychmiast w trybie pilnym wykonała kolonoskopię i potwierdziła, że na jelicie mam leżącego polipa wielkości 2/3 zajętego jelita a po badaniach histo potwierdziło się, iż jest to polip kosmkowo-cewkowy. ( przypomnę, że podczas badań Worobiec nic nie widział ). Pani Dr szybko skierowała mnie na odział Szpitala i operacyjnie usunęła mi część chorego jelita. Gdyby nie szybka i zdecydowana reakcja Pani dr to w najbliższym czasie znalazłbym się na zaciszu w Oborze. . Jestem bardzo wdzięczny Pani dr i dziękuję za nowe życie.. Chciałem na niego złożyć zawiadomienie ale myślę, że przekaz internetowy trafi do większej ilości pacjentów i ustrzeże ich przed tym lekarzem.

Niestety, ale bardzo kiepski lekarz. Z braku wiedzy/umiejętności powstał dialog: - Może dolegliwości są tle nerwowym? - Wątpię. Niczym się nie stresuje, mam bardzo spokojne życie. - To może stresu jest za mało? - .... Kurtyna w dół.

- Może dolegliwości są tle nerwowym?
- Wątpię. Niczym się nie stresuje, mam bardzo spokojne życie.
- To może stresu jest za mało?
- ....
Kurtyna w dół.

dr kompetentny, wyrozumiały i bardzo ciepły. Polecam

dr kompetentny, wyrozumiały i bardzo ciepły. Polecam

Do dziś zmagam się z boleściami. brak skuteczności w leczeniu

Do dziś zmagam się z boleściami. brak skuteczności w leczeniu

dzięki temu lekarzowi żyję. Gdybym polegała na opinii lekarzy z Legnickiego szpitala już dawno moje dziecko nie miałoby matki. Fachowe i bardzo zdecydowane podejście do pacjenta, to jego atut.Gorąco polecam.

Wyleczył mnie z choroby "Zespołu drażliwego jelita", gdzie inni lekarze nie mogli sobie z nią poradzić.