lekarz Jacek Zagórski

Byłam pierwszy raz u doktora. Odczucia z wizyty mam pozytywne. Nawet później zadzwoniłam do koleżanki, że jestem zadowolona i polecam. Będę stałą pacjentką.

Rozpoznanie choroby bez błędne. Sympatyczne podejście do pacjenta. Porady i zalecenia bardzo pożyteczne.

Świetny lekarz, lepszego nie miałem i do dzisiaj lepszego nie widzę (choć znam wielu w Bielsku, Katowicach, Sosnowu). Prawdziwa klasa, a przy tym skromny, przyjazny człowiek. Na pytanie, czy godny zaufania / można na niego liczyć, też dałbym 5. O dr J. Zagórskim myślę, gdy zachoruje ktoś, komu należy pomóc. Szacunek!

Rewelacyjny lekarz - goraco polecam! Ma czas dla pacjenta, słucha, stawia trafne diagnozy.

Przeniosłam całą rodzine do tej przychodni i jestem bardzo zadowolona z leczenia i podejścia do pacjenta przez p.Zagórskiego

Najlepszy lekarz internista, z którego porad było dane mi w życiu korzystać. Konkretny fachowiec.

dra znam od lat 80-tych,człowiek to pełen empatii,angażuje się emocjonalnie w proces leczenia.Trudno laikowi oceniać kompetencje lekarza.

wspanialy lekarz,znakomity diagnosta,nieslychanie zyczliwy i oddany swoim pacjentom.Prawie cala rodzina moja przeniosla sie do dr Zagorskiego mimo,ze przyjmuje na drugim koncu miasta.Zycze doktorowi duzo zdrowia