lekarz Jacek Zarzeczny

1,3
1,6
1,4
1,4

UDEŻYŁ MNIE W BRZUCH!!!!! Na drugą dobę po "cesarskim cięciu" ten pan,przyszedł do mnie na obchód. Byłam jeszcze bardzo słaba i obolała,więc chyba tylko to przeszkodziło mi w oddaniu ciosu. Byłam w takim szoku,że nawet nie złożyłam oficjalnej skargi. BARDZO TEGO ŻAŁUJĘ!!!!

to jest lekarz który bez odpowiedniego posmarowania łapki nic dobrego nie zrobi, ma klientów, którzy mu płacą i dla nich potrafi zrobić wszystko i tacy ludzie go bardzo chwalą, ostatnio spotkałam kolegę u którego wszystkie kobiety z rodziny są lub były pod opieką dr Zarzecznego, jest dla nich w stanie zrobić wszystko, opieka idealna, ale sypią mu niezłą kasę, ja tam bym nie chciała takiej osobie powierzyć zdrowia swojego i fasoleczki.

Jak można operować nie upewniwszy sie o skuteczności podanego znieczulenia. Krojenie matki - pacjentki "na żywca". Bez komentarza.

Jak można operować nie upewniwszy sie o skuteczności podanego znieczulenia.
Krojenie matki - pacjentki "na żywca". Bez komentarza.

odradzam tego dr, mam bardzo złe wspomnienia po porodzie z jego udziałem. Ponadto miałam komplikacje po tym jak mi wyrywał łożysko. PONADTO BARDZO NIEUPRZEJMY I NIEKULTURALNY.

kazał mi przyjść na oddział rodzić, (mimo że nie było najmniejszych objawów) bo miał dyżur, wywoływał poród, przebił pęcherz, syn urodził się bez oznak życia, efekt-porażenie mózgowe, u mnie zerwanie wiązadeł macicy. Przy porodzie nie był, skończył pracę zanim urodziłam ale zadzwonił, żeby mąż dostarczył pieniądze, ocenę pozostawiam forumowiczom

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. Będąc w ciąży chodziłam do niego na wizyty na fundusz do szpitala. Jest to najbardziej nieuprzejmy lekarz ginekolog u jakiego kiedykolwiek byłam. Będąc w 9 miesiącu ciąży nie chciał mi wypisać zwolnienia, musiałam prosić o nie lekarza rodzinnego. Po porodzie i po wyjściu ze szpitala do domu pojawiła się u mnie niewyjaśniona gorączka 39C, pomimo brania antybiotyku przez kilka dni temperatura nie spadała. Wykonałam telefon do P. Zarzecznego, z prośba o poradę co mam robić , usłyszałam, że jestem bezczelna i mam niesamowity tupet by do niego dzwonić (zaznaczam, że nie chodziłam do niego prywatnie). Zdecydowanie odradzam tego dziwnego lekarza.

Zdecydowanie odradzam tego Pana, mam bardzo złe doświadczenie. Ma lekceważący stosunek do ludzkiego życia.

Zdecydowanie odradzam tego Pana, mam bardzo złe doświadczenie.
Ma lekceważący stosunek do ludzkiego życia.