lek. med. Jacek Zdybski

Dermatolog, Wenerolog

Panie Doktorze jest Pan wielki!!! Dopiero tydzień leczenia a już ogromna poprawa. Lekarz bardzo sympatyczny, kontaktowy mimo że, wizyta była w ramach NFZ. Co ważne przepisana maść ku mojemu zaskoczeniu kosztowała 6,50 PLN za tubkę a nie jak do tej pory wypisywane po 80 PLN i więcej. I co najważniejsze działa :) Pierwszy lekarz, który zdiagnozował mój problem skórny (do tej pory nikt nie powiedział co to jest) i zaaplikował prawidłowe leczenie w minimalnych kosztach. Ponadto wszystko wytłumaczył, zapisał na kartce co kiedy i ile stosować oraz dietę jaką należałoby stosować w celu wsparcia leczenia. Bardzo dziękuję :)

Doskonały lekarz! Poszedłem do niego zbadać kontrolnie wszystkie moje znamiona i problemy ze skórą. Pan Doktor poświęcił mi mnóstwo czasu i rozwiał wszelkie wątpliwości dotyczące poszczególnych przebarwień. Skupiał się na każdym z osobna i każde analizował pod wszelkimi możliwymi aspektami. Znamiona okazały się na szczęście niegroźne. Pan Doktor nie próbował mnie nawet naciągać na kolejną wizytę za czas jakiś. Wytłumaczył mi jak sam mam obserwować znamiona i co powinno budzić moje podejrzenia. Profesjonalny i przesympatyczny lekarz! Pozdrawiam serdecznie Panie doktorze i dziękuję za profesjonalne podejście.

Wspaniały lekarz, któremu zależy nie tylko na pieniążkach za wizytę. Polecam, gdyż on chce pomóc pacjentowi i robi to z powodzeniem.

Kompetentny i rzeczowy lekarz. Bylam zrozpaczona jakie spustoszenia sieje tradzik na gladkiej dotad buzi mojej 15 letniej corki. 6 miesieczne leczenie antybiotykami i masciami prowadzone przez jednego z kieleckich lekarzy tylko pogarszalo stan skory. Pan doktor przyjal nas na drugi dzien po przyjezdzie. W cenie jednej wizyty obejrzal rowniez i moja buzie i zaproponowal cos leczniczego i dla mnie :) Corka jest w polowie kuracji- poprawa jest ogromna. Moge szczerze polecic-szkoda ze nie wszyscy lekarze sa tacy sami.

bardzo dokładny i dobry lekarz ,dba o dobro pacjenta,tłumaczy dokładnie przebieg choroby.Polecam!!!

Dobre podejscie do pacjenta- rzetelnie wytłumaczona choroba: objawy, leczenie, zapobieganie. Lekarz godny polecenie.

Świetny lekarz godny zaufania Tylko on wyleczył mojego syna z trądziku POLECAM na 100procent!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie chcę oceniać. Jedynie się wypowiem. Przepisano mi silny antybiotyk (samo słowo antybiotyk już przeraża), mam lekki trądzik, a przepisano mi silny antybiotyk. Po którym zazwyczaj trądzik wraca i to w wzmocnionej sile (naprawdę wzmocnionej). Pani z apteki wręcz błagała, żebym tego nie kupowała. Więc nie kupiłam (+opinie internautów o minusach tego antybiotyku, z plusami się w ogóle nie spotkałam). Dziękuję bardzo za pomoc. 70 zł poszło w las. Pozdrawiam.

Świetny specjalista. Wiedza, doświadczenie i rzetelność to głównie przemawia za tym lekarzem. Z moją dolegliowością zmagałem się od dłuższego czasu. Kilka razy byłem u innych dermatologów ale Ci wogóle nie pochylili się nade mną przyjmując za pewnik to co wykarkulowali za pierwszym razem. Przepisany przez lekarza lek w niemal w ciągu 2 tyg. wyeliminował chorobę.

chodziłam do tego lekarza jeszcze jak przyjmował w Kielcach, 3 lata temu wielka szkoda prze już nie przyjmuje :( był to jedyny specjalista który mi pomógł i wyjaśnił przebieg choroby. Bardzo polecam :)