Jeden z najlepszych pediatrów na Śląsku. My chodzimy z córkami do poradni do Pana Doktora od 8 lat. Diagnozy zawsze trafne. Badanie dziecka dokładne i szczegółowe. Doktor nie przepisuje nam listy leków, co jest dla nas bardzo ważne. Dzieci jeden raz w życiu miały przepisany antybiotyk, będąc pod opieką doktora Zeckeia! Mimo, że pacjentów u Pana Doktora zawsze jest bardzo dużo - nie tylko z Bytomia, każdemu poświęca odpowiednią ilość czasu - w poradni jak i na wizytach domowych. Nasze dzieci go uwielbiają. Pełne zaufanie!!! POLECAMY.

Lekarz godny zaufania. Nawet jeśli choroba dziecka przytrafia się nam z dala od domu, to konsultujemy. Zawsze możemy liczyć na Pana doktora. I na to, że zajmuje się dzieckiem z troską. Nie jest to lekarz, który ma zawsze jedno rozwiązanie na każdą dolegliwość - antybiotyk. Jak Pan doktor daje antybiotyk, to jesteśmy przekonani, że wszelkie inne możliwości się wyczerpały albo w obecnym stanie, ich już nie ma po prostu. Szczerze polecam.

Jest super. Diagnozy i leczenie prawie bez użycia antybiotyków. Zapisuje dopiero wtedy gdy nie ma efektu leczenia a stan sie pogarsza...co nam sie prawie nie zdarza. Bo leczenie jest trafne. Zapisuje minimalną ilość lekarstw tylko na to co zdiagnozuje. A nie na wszystko wokół. Jest zadania ze w pierwszej fazie choroby bądź przy jej objawach organizm musi sam zwalczyć przyczynę musi nabrac odpornosci. Ja to popieram i dlatego jest naszym pediatrą

Pana doktora poznałam w szpitalu w Bytomiu. Niestety trafilam tam i z corka i z synem. Pan doktor jest bardzo rzeczowy, profesjonalny, a przy tym jest bardzo ciepła i serdeczną osobą. Potrafi uspokoić, wytłumaczyć, ma świetny kontakt nawet z najmniejszymi dzieciaczkami. Lekarz z powołania:)

Jest genialny! już sama jego delikatna uroda i ton głosu powodują, że dziecko wchodzi do gabinetu z uśmiechem. A gdy odzywa się - z humorem, uśmiechem... mój syn parskał śmiechem :) a zazwyczaj nie chce nawet spojrzeć na lekarkę... chętnie otworzył buzię, opowiedział lekarzowi, gdzie go boli. Lekarz zwraca się do dzieci, używając zdrobnień... pyta o pogodę, przedszkole... byle uwagą dziecka naprowadzić na wesoły tor. Nie przypisuje antybiotyków "na wszelki wypadek", jeśli nie ma gorączki i zmian oskrzelowych. Wspiera na wstępie odporność dziecka! Dość nietypowe w porównaniu do innych pediatrów, i chwała mu za to! Już spisałam jego godziny pracy :)

Bardzo polecam Pana dr.Zeckeia jest bardzo dokladny jezeli chodzi o badanie , poswieca tyle czasu ile trzeba dla malego dziecka i nie tylko dla malego . Jest bardzo dokładny wszystko wyjasni i stara sie leczyc bez kuracji antybiotykowej.

Lekarz z powołania, w 100% godny polecenia. Pomocny, profesjonalny, zaangażowany oraz wnikliwy. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentami, dobrze tłumaczy i od razu widać, że nie traktuje swoich małych pacjentów szablonowo. Dotąd nigdy nas nie zawiódł, można na niego liczyć i być pewnym jego kompetencji, przy tym wszytskim jest bardzo sympatyczny.

Moja córeczka urodziła się w 35 tyg ciąży, w 5 dobie życia zachorowała na sepsę, dokładnie na Posocznicę Klebsiella pneumoniae. To straszna choroba. Po wyjściu ze szpitala wymagała wizyt u wielu specjalistów, musiała być poddana wielu badaniom. Byłam bardzo wystraszona i zagubiona, przyznam szczerze, że przerastało mnie to wyzwanie. Wtedy w naszej poradni natrafiłam na dr Zeckei, to był dobry znak. Bardzo dokładnie zajął się naszą Mają, poświęcał jej dużo czasu, zawsze dostępny pod tel. Nigdy nie postawił błędnej diagnozy. Nie napychał jej zbędnie lekami jak to mają w nawyku inni lekarze, tak na wszelki wypadek!!!. Bardzo ważne jest to, że jako lekarz pediatra, ma dobre podejście również do rodziców, dokładnie tłumaczy, a jego opanowanie i spokój udzielał się i mnie.Wielu spośród moich znajomych leczy dzieci właśnie u niego i wszyscy bardzo chwalą sobie jego oddanie pracy lekarza.Trzeba przyznać, że lek Jacek Zeckei jest lekarzem z powołania

Coż, pan doktor 10lat temu powiedział bez badań tak na oko, że moje dziecko jest upośledzone bo ma cechy dysmorficzne, nisko osadzone uszy i zostawił mnie z tą wiedzą na oddziale, stres ogromny, na szczęścue wszystko było i jest ok i mam nadzieję, że doktor już nie feruje takich diagnoz od ręki. Dlatego nie zapomnę go do końca życia mimo iż już tyle czasu minęło i mimo iż mieszkamy daleko od Bytomia.

Świetny lekarz, bezbłednie stawia diagnozy, przepisuje tylko niezbędne lekarstwa. Dzieci go uwielbiają, zwłaszcza moja córcia. Pan doktor ma prawdziwe powołanie, wszystko spokojnie wytłumaczy, wysłucha, doradzi... Moja córka jest dosyć problematycznym pacjentem i nigdy Pan doktor nam nie odmówił pomocy, nawet po godzinach pracy. Dziękuję mu z całego serca, że mamy takiego wspaniałego lekarza w Radzionkowie:)

Wciąż poszukujesz "Pediatra Radzionków"?

Przychodnia Lekarska RAD-MED Sp. z o.o.
Gajdasa 1 i 4

42-512 Psary
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Gajdasa 1 i 4
Radzionków
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Rodzina"
ulica Roździeńskiego 34/11
Piekary Śląskie