To jest ogromne szczęście być pod opieką takiego lekarza,jakim jest dr Ziębiński.Kolejny raz (i naprawdę nie drugi,czy trzeci...) przekonałam się o jego wspaniałomyślności i BEZINTERESOWNOŚCI,które wykazuje dla swoich pacjentek.Wiem,że zawsze mogę liczyć na Doktora i jego profesjonalną opiekę medyczną.Nigdy nie usłyszałam złego zdania od kobiet,którym bez wahania poleciłam dr Ziębińskiego.Doktorze,jestem Panu wdzięczna za wszystko!Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam serdecznie!D.Sz.

jak widzę trochę zepsuję panu doktorowi opinię, ale cóż to chyba na jego własne życzenie. Chodziłam do pana doktora z pierwszą ciążą, był miły, sympatyczny, spokojny, co również bardzo cenię, ciąża przebiegała normalnie żadnych zasług nie miał, ale powiedzmy, że ok. z drugą ciążą również poszłam do pana doktora, sprawa wyglądała zupełnie inaczej, nie mówił jakie badania i kiedy należy wykonać (dobrze że jest internet i wszystko każdy można się łatwo dowiedzieć), ciąża ułożona pośladkowo, co ja widziałam na monitorze a pan doktor stwierdził, iż jest ok i już się odwróciła, byłam cały czas niespokojna, ponieważ czułam że nie jest dobrze, ale pan doktor uspokajał i portfel otwierał, z marszu pojechałam na porodówkę i okazało się iż jest nadal ułożenie pośladkowe, urodziłam u lekarza na dyżurze nie było źle, ale waga jaką lekarz podał na wizycie tydzień wcześniej a ta urodzeniowa to ponad kilogram różnicy, kiedy przyszedł mnie odwiedzić gdy miał dyżur, zaczął rozmawiać z inną dziewczyną (ona włosy ciemne ja jasne), nie wymagam, że ma pamiętać wszystkie pacjentki, ale może lepiej nie udawać, teraz u pana doktora to już masówka jak w lumpeksie, zdecydowanie nie polecam

Jak widać pan doktor stawkę za wizytę zwiększył czego nie można powiedzieć o metodach jak i aktualizacji wiedzy pana doktora. Zupełnie odbiega od wiedzy lekarzy z prawdziwego zdarzenia. Może lepiej byłoby poświęcić więcej czasu na aktualizowaniu swej wiedzy zamiast na robieniu pieniędzy w prywatnym gabinecie. Owszem tak jak pisze na swej stronie, lubi gadać ale nie o tym co trzeba. Zamiast skupić się na badaniach i ocenie ciąży gada o dyrdymałach. W ciąży właściwie nie robi wymazu z szyjki macicy a przecież to tak ważne. W ogóle to masówka, gabinet przepełniony a opieka i wiedza pana doktora pozostawia wiele do życzenia. Radzę zastanowić się przed wyborem lekarza, tu chodzi o życie dziecka. Zdecydowanie nie polecam! Z resztą wystarczy zapytać pana doktora ile godzin spał po zejściu z dyżuru zanim przyjmuje w prywatnym gabinecie. A tak na marginesie to pan doktor nie ma chyba tytułu dr nauk medycznych. Naprawdę warto byłoby się przyjrzeć częstochowskim lekarzom.

Lekarz, którego w 100% polecam znajomym, podejrzewano u mnie ciąże poza maciczną... Pan doktor uspokoił mnie i zrobił odpowiednie badania, niestety musiałam przez ten czas zostać w szpitalu na obserwacji, ale na szczęście okazało sie, że lekarz który robił mi wcześniej usg sie pomylił... od dwóch lat chodze do P.doktora i jestem zadowolona :) polecam :)

witam serdecznie!!!! chcialabym polecic wszystkim kobietom tego lekarza, jest osoba w 100 % kompetentna i zawsze stara sie pomoc swoim pacjentkom. Na poczatku wrzesnia urodzilam synka,dr. Ziebinski bardzo mi pomogl przy porodzie a po nim za kazdym razem kiedy byl w szpitalu przychodzil do mnie i pytal jak sie czuje ewentualnie tlumaczyl czy jest juz ze mna wszystko w porzadku!!!! nie mam do doktora rzadnych zastrzezen!!! przynam troche ze balam sie porodu po tych wszystkich opiniach ktore ostatnio tu czytalam, ale okazalo sie ze to jakies bzdury- przynajmniej w moim ...

witam serdecznie!!!!
chcialabym polecic wszystkim kobietom tego lekarza, jest osoba w 100 % kompetentna i zawsze stara sie pomoc swoim pacjentkom. Na poczatku wrzesnia urodzilam synka,dr. Ziebinski bardzo mi pomogl przy porodzie a po nim za kazdym razem kiedy byl w szpitalu przychodzil do mnie i pytal jak sie czuje ewentualnie tlumaczyl czy jest juz ze mna wszystko w porzadku!!!! nie mam do doktora rzadnych zastrzezen!!! przynam troche ze balam sie porodu po tych wszystkich opiniach ktore ostatnio tu czytalam, ale okazalo sie ze to jakies bzdury- przynajmniej w moim przypadku bylo inaczej ;)
POLECAM M.R.

Witam, w 2006 roku chodziłam do Pana doktora z ciążą - urodziłam, byłam bardzo zadowolona. Kompetentny, wszystkie badania zrobione, wszystko dopilnowane i najważniejsze ja zawsze wychodziłam spokojna. A teraz trafiłam po 6 latach do szpitala i Pan doktor mnie poznał i zrobił zabieg - było miło i sympatycznie. więc polecam w 100%

Lekarz którego mogłabym polecić bez żadnych zastrzeżeń jak dla mnie.Chodziłam do p.Doktora w I ciąży i miałam rodzić naturalnie lecz skończyło się cięciem gdyż maluch był dość duży,p.Doktor zajął się mną tak jak trzeba,w szpitalu również do mnie doglądał i pytał o samopoczucie.POlecam!!!

Jestem w 100% zadowolona z tego lekarza. Po pierwsze i najważniejsze, bez żadnych krępacji można go o wszystko zapytać, zawsze odpowie, pomoże rozwiać wątpliwości, poświęca każdej pacjentce indywidualnie tyle czasu ile jej potrzeba. czasami bywa tak że osoba może być w gabinecie ponad godzine, przez co robi się trochę kolejka, ale to przecież nie chodzi o to by wejść i wyjśc, tylko być w pełni usatysfakcjonowanym z wizyty. Przynajmniej wiem za co płace.

prowadzil moje 2 ciaze super lekarz polecam

prowadzil moje 2 ciaze super lekarz polecam

100% perfekcjonista w swoim fachu:). Polecam każdemu rodziłam u niego córkę, zero komplikacji, zero problemów. Lekarz bardzo uczciwy, podchodzi z sercem do pacjentki, konkretny, podejmuje trafne decyzje w każdej sytuacji, opiekuje się pacjentką od samego początku do samego końca. Przeżyłam wielu lekarzy w Częstochowie i nie zawaham się stwierdzić, iż Jacek Ziębiński jest najlepszym ginekologiem w Częstochowie i z pewnością jednym z lepszych poza nią:).

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Częstochowa"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Księżycowa"
ulica Księżycowa 5
ul. Kilińskiego 6, Lok. 12