dr n. med. Jacek Zieliński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Odradzam. Pan doktor nie poświęca czasu pacjentowi w gabinecie. Nie odpowiada na zadane pytania co do choroby - w tym przypadku rak złosliwy. NIe tłumaczy ani choroby ani leczenia. Wizyty są wręcz odpychające. Nie uprzejmy, drwiacy.

Prof.Zieliński uratował mojego męża. To jest najlepsza opinia jaka może być. URATOWAŁ - mąż żyje a było bardzo ciężko. Podjął się operacji chociaż w normalnych warunkach nigdy by się nikt nie podjął z uwagi na bardzo dużą nadwagę męża. Super specjalista, świetnie wszystko wyjaśnił - mówił o zagrożeniach i wyjaśniał niejasności. Dziękuję.

W dniu 2 października 2019, godz. 17:40 odbyłem wizytę u chirurga Dr hab. n. med. Jacka Zielińskiego, w placówce LUX MED al. Jana Pawła II 7, Gdańsk. Przyszedłem do lekarza z kilkutygodniową raną na dłoni, która otworzyła się i wydobyła się z niej ropa. Wytłumaczyłem, że powodem skaleczenia było uderzenie ręką w skałę, pod wodą. Lekarz od razu stwierdził, że należy usunąć zmianę i założyć kilku szwów. Oznaczył długopisem miejscem wycięcia. Lekarz zaproponował, że może wykonać zabieg prywatnie, w Tczewie w kwocie „do 1000 zł”. Po powrocie do domu, zaniepokojony szybką i dość drastyczną diagnozą, obejrzałem ranę samodzielnie i za pomocą pincety usunąłem z niej ciało obce (kawałek skały), które było widoczne gołym okiem. Ranę zdezynfekowałem, ból ustał i po niecałym tygodniu rana praktycznie się zagoiła. Diagnoza lekarza moim zdaniem była błędna, narażała mnie duże dodatkowe koszty i ryzyko niepotrzebnego zabiegu chirurgicznego. Uważam, że diagnoza została postawiona pospiesznie (byłem ostatnim pacjentem, lekarz spieszył się do innego szpitala) i nieprawidłowo.

Dr Jacek Zieliński miał być ostatnią deską ratunku dla mojej mamy. Po nieudanej operacji przepukliny szukaliśmy pomocy, a ta niestety tylko prywatnie. Pan dr Zieliński b. uprzejmy, niezwłocznie kazał zgłosić się mamie do Akademii w Gdańsku gdzie pracuje. W krótkim czasie operację przeprowadził osobiście. Wszystko miało być już dobrze, jednak okazało się, że po zabiegu zrobiła się torbiel, która cytuję p. dr "albo zniknie albo już zostanie", a i dodam, że za tą super diagnozę kolejne 200 zł. Wcześniej oczywiście zmiana opatrunków, każda wizyta po 200 zł. Nie wiedzieliśmy już ...

Dr Jacek Zieliński miał być ostatnią deską ratunku dla mojej mamy.
Nie wiedzieliśmy już co dalej robić, p. dr nie czuł się zobowiązany pomóc.
Mama umówiła się na badanie USG do innego lekarza, niestety nie było dobrych wieści, torbiel miała wymiary 9 na 14 cm. Jakby tego było mało pod guzem zrobiła się martwica, a z niej jedna wielka rana.
Mając w rękach opis USG postanowiłam zadzwonić do dr Zielińskiego i zapytać co mamy dalej robić. Pan dr stwierdził, że jak mama źle się czuje i jak ma taką potrzebę to może jechać do Akademii, a dalej lekarze zdecydują!!!
Ręce nam opadły, mama zapłakana i załamana, obolała i zniechęcona do kolejnych pobytów w szpitalu nie chciała słyszeć o lekarzach. Jednak zostawić tego tak nie można było i znaleźliśmy nr do dr Trochy. Kiedy zobaczył mamy brzuch złapał się za głowę i przeraził, następnego dnia leżała już na oddziale i dr osobiście wykonał operację.
Teraz mamy nadzieję, że wszystko jest na dobrej drodze.
Wiadome jest, że lekarz który pomoże w wyleczeniu jest najlepszym lekarzem, a ten, któremu nie uda się pomóc jest negatywnie oceniony. Ale przecież wiemy, że nie wszystko zawsze się udaje i nie zawsze jest kolorowo. Nie mieliśmy do dr Zielińskiego żadnych pretensji...chcieliśmy tylko fachowej pomocy i jakichś wskazówek co dalej robić i oczywiście nie za darmo. Do tej pory nie rozumiemy Jego zachowania, na początku miły i pomocny, później lekceważący i bezczelny.
Wydaje nam się, że lekarze powinni pomagać ale........po prostu brakuje słów :(

Jestem wdzięczna doktorowi Jackowi Zielińskiemu ,spotkałam się z nim dwa razy w USK Gdańsku dzięki niemu mam zachowaną pierś , on jako jedyny lekarz wytłumaczył mi po ludzku na czym będzie polegała operacja i jakie leczenie dalsze mnie będzie czekało.Jestem bardzo mu wdzięczna i bardzo dziękuję .Polecam była pacjentka (operowana byłam 27.01.2014)

LECZYŁAM SIE U P.DOKTORA I POLECAM JAK NIKOGO URATOWAŁ MI PIERS,Z REJESTRACJA W AM NIE MA PROBLEMU,CUDOWNY LEKARZ,POLECAM

Może i Pan doktor ma tytuły, ale nie sadzę by były one adekwatne do cen które bierze. W dodatku wcześniej nie uprzedzając pacjenta!!!! To oburzające brać 200 zł za wizytę , na której umawia się na następną choć pacjent jest gotowy, a Pan doktor nie, a później jeszcze bierze kupę szmalu za drobny zabieg. To Lekarze w stolicy z lepszymi tytułami biorą mniej. !!!!!

Moi drodzy,jeśli chcecie cieszyc się życiem jak najdłużej to omijajcie tego lekarza wieeeelkim łukiem!! Brak jakichkolwiek kompetencji,IGNORANT,DEBIL i OSZOŁOM!!! Nie wiem kto nadaje tytuły medyczne takim ludziom i dopuszcza do leczenia pacjentów!!Może jakbym zapłaciła to moja mama miałby sznse na szybsze wyzdrowienie i podjecie w ogóle jakiejkolweik decyzji w sprawie jej choroby.Nie zna się na niczym i opóźnia badania,karze przyjeżdzac na konsultacje z których nic nie wynika i w ktroych ne uczestniczy tylko przekazuje sprawy innym lekarzom itp.itd. Mogłabym jeszce dużo o nim pisać!1 Ludzie niech Was Bóg przed nim ...

Ludzie niech Was Bóg przed nim broni i do niego nie dopuści!!!

Polecam pana dr Zielińskiego, ponieważ jest wibitnym, doświadczonym specjalistą.

Dr Zieliński pomógł mi wyleczyć bardzo poważną chorobę, kiedy inni specjaliści nie mogli nawet wykryć tej choroby. Naprawdę polecam.