lekarz Jacek Zwiernik

Neurolog

O Panu Doktorze mogę wypowiedzieć się tylko w samych superlatywach. To bardzo KOMPETENTNY PROFESJONALISTA. Zawsze pomocny, niesamowicie zaangażowany w problem pacjenta, bardzo skuteczny, a do tego miły, uśmiechnięty, z poczuciem humoru. Zdecydowanie Lekarz z powołania. Na wizytę czeka się z niecierpliwiścią :-)

Na wizytę czeka się z niecierpliwiścią :-)

Dr Jacek Zwiernik, najlepszy neurolog na jakiego trafiłam, a konsultacje miałam u kilku różnych, w tym w Warszawie i Grodzisku. Jako jedyny poświęcił mi tyle czasu, ile mój przypadek wymagał. Dokładnie i prostym językiem wytłumaczył na czym polega moje schorzenie oraz przedstawił zalecenia. Przy tym jest bardzo miły i zwyczajnie "ludzki". Posiada dużą wiedzę i potrafi zrozumieć pacjenta. Podejście nie tylko medyczne, ale i psychologiczne. Polecam Pan doktora z czystym sumieniem!

Polecam Pan doktora z czystym sumieniem!

CO PANI ZA BZDURY OPISUJE. JESTEM POD JEGO OPIEKĄ OD 13 LAT. LEKARZ KOMPETENTNY . WIEDZĘ MA OGROMNĄ. SPOKOJNE TŁUMACZY. CIERPLIWIE WYSŁUCHUJE PACJENTA. NIE BEZ POWODU JEST KONSULTANTEM WOJEWÓDZKIM. PRZYJMUJE OD GODZ. 12.OO NIE IDZIE WCZEŚNIEJ DO DOMU PÓKI NIE PRZYJMIE OSTATNIEGO PACJENTA.

CO PANI ZA BZDURY OPISUJE. JESTEM POD JEGO OPIEKĄ OD 13 LAT.

Lekarz tragiczny. Brak jakiejkolwiek wiedzy, wmawia ludziom nerwice bezpodstawnie. Nie tłumaczy, a jak już tłumaczy to gada jakieś bzdury, myśli, że każdy kto nie jest lekarzem pochodzi z jakiegoś ciemnogrodu i nie ma pojęcia o niczym. Nie uprzejmy, jak mu sie ktoś sprzeciwi urywa rozmowę, mówi dziękuję, dowidzenia, nie można mieć odmiennego od niego zdania. nie polecam! ocena 0!