lekarz Jacek Zwoliński

Onkolog

Pan Doktor jest bardzo kompetentny, poświęca bardzo dużo czasu dla pacjenta, o ogromnej kulturze osobistej. Jestem bardzo zadowolony z każdej wizyty. Bardzo pomaga w ciężkiej chorobie i podtrzymuje na duchu. Godny polecenia dla wszystkich pacjentów.

Leczyłam się u dr Jacka Zwolińskiego kilka lat temu, gdyby nie on to nie wiem czy mogłabym dziś wyrazić wdzięczność za wspaniałe leczenie, trafną diagnozę. To dzięki niemu cieszę się życiem. Nie wierzę, żeby taki dobry i kompetentny lekarz tak po prostu odszedl do firmy farmaceutycznej. To wielka strata dla chorych.

to co zrobił dla mnie, dla mojego zdrowia to mistrzostwo świata. WIELKI SZACUNEK

Wszystkim mogę polecić Pana Jacka Zwolińskiego

Wszystkim mogę polecić Pana Jacka Zwolińskiego

To był wspaniały lekarz pod każdym względem. Niestety był, bo zrezygnował z pracy w służbie zdrowia na rzecz firmy farmaceutycznej. Olbrzymia strata i szkoda dla pacjentów!

Olbrzymia strata i szkoda dla pacjentów!