lekarz Jacek Żyrkowski

Lekarz medycyny pracy, Internista

2,9
2,6
2,9

Najgorszy lekarz u jakiego byłam. Wyprosił mnie z gabinetu jak usiadłam i chciałam zapytać czy byłby w stanie mnie przyjąć bo nie mogę się do nikogo już na dziś zarejestrować, a to on był jedynym lekarzem dyżurującym. Powiedział cytując ,, To co pani tu robi i po co pani siada? Prosze wyjść. A co pani w ogole jest?” Po czym powiedzialam mu w czym jest problem a on na to ,, No i co? Co mnie to obchodzi? Prosze wyjść”

Polecam lekarz z powołania za nim zapisze leki zrobi dodatkowo badania a nie faszeruje tabletkami a może będzie dobrze i przy okazji gromadę pieniędzy się wydaje jak dla mnie lekarz z powołania

Bardzo dobry lekarz. Chodzę do niego od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony. Zawsze pomocny i trafnie stawia diagnozę. Spokojnie wysłuchuje pacjenta i celnie dobiera przepisywane leki. Mogę Pana Jacka polecić z czystym sumieniem.

Lekarz z ogromnym doświadczeniem i ludzkim podejściem, konkretny, rzeczowy. Nareszcie ktoś, kto potrafił połączyć porozrzucane puzzle w całość. Byłam u wielu specjalistów i już przestałam wierzyć, że znajdę pomoc, specjaliści widzą tylko kawałek człowieka, ten z którego mają specjalizację. Wkrótce będzie lekarz od prawego kolana i inny lekarz od lewego kolana. Dobrze, że jeszcze są tacy lekarze, którzy nie potrzebują wielu zabawek do diagnostyki za to potrafią wszystko połączyć w jedną całość. Bardzo dziękuję i polecam.

Doktor godny polecenia w 100%. Leczenie zawsze skuteczne, odpowiednio dobrane leki. Lekarz z prawdziwego powołania z cudownym podejściem do pacjenta, poświęcający tyle czasu ile potrzeba, wszystko tłumaczy. Odpowiada na wszystkie pytania i mówi jak należy dawkować leki. Jestem bardzo zadowolona i każdemu polecam wizytę u Pana Jacka. Złe komentarze wystawione zapewne przez osoby, które choroby symulowały, a lekarz nie jest od wystawiania "lewych" L4 tylko od leczenia! W mojej ocenie najlepszy lekarz na jakiego trafilam- POLECAM!

Pan doktor nieuprzejmy, zapodaje bardzo niemiłe komentarze. Kompletnie nic mi nie wytlumaczyl! Powiedział, że dawkowanie wytłumaczą mi w aptece...

Dobry lekarz to przede wszystkim dobry człowiek. Za takiego uważam Pana doktora Jacka Żyrkowskiego. Jest to lekarz u którego leczę się w razie potrzeby jeżeli chodzi o ogólny zarys pomocy medycznej. Uważam że jest osobą która ma na celu tylko pomoc innym, bez obojętności w podejściu do pacjenta. Polecam z czystym sumieniem.

Zdecydowanie nie polecam dr Żyrkowskiego. Nieuprzejmy, nie postawił żadnej diagnozy. Brak kontaktu wzrokowego, całą 5-minutową wizytę spędził patrząc w laptopa. Po 2-dniowych nieustających wymiotach, na recepcie dostałam Smectę (na biegunkę).

Nie mam dobrych wrażeń po wizycie u tego lekarza. Może gdyby więcej uwagi poświęcał pacjentowi a nie swojemu laptopowi byłoby lepiej. Raczej nieuprzejmy. Co do kompetencji nie mam zastrzeżeń, ale podejście do pacjenta- tragedia

Liczba komentarzy pokazuje, jak bardzo niepopularny jest dr Żyrkowski. Ja po pierwszej wizycie byłam raczej pozytywnie nastawiona do tego lekarza, chociaż szału nie było, odniosłam wrażenie, że ważniejszy dla niego jest porządek w papierach niż komunikacja z pacjentem. No, ale... Machnęłam ręką. Nie jednemu psu Burek. Wszak najbardziej liczy się kompetencja, prawda? Jednak przedstawienie, jakie pan doktor wystawił za trzecim razem... Nie chcę wchodzić w szczegóły, bo to dla mnie bolesne i miało związek z chorobą bliskiej mi osoby - powiem tylko, że nigdy wcześniej nie zostałam przez lekarza potraktowana z takim - nie tylko - brakiem empatii, ale wręcz z pogardą, że aż zaniemówiłam z wrażenia. Rozważałam złożenie oficjalnej skargi, ale ponieważ ta bliska mi osoba zmarła, zwyczajnie szkoda mi było czasu i zdrowia na rozpamiętywanie tej traumy.
Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Zdecydowanie odradzam. Gdyby w kategorii 'Uprzejmość' można było nie przyznawać gwiazdek, dałabym 0, nie 1. A najchętniej punkty ujemne. Co do kompetencji, dodam, że podczas drugiej wizyty pomylił się z diagnozą, przepisał lek zawierający sterydy w schorzeniu, które obecnie leczone jest, z lepszym skutkiem, całkiem inaczej.