dr Jacenty Rzepczyński

Internista, Neurolog

1,7

Już na dzień dobry lekarz ten lekceważy szczególnie młodszych ale pełnoletnich pacjentów. Zwraca się do nich per -ty . Nie chce wydawać skierowań na badania jakby ludzie nie płacili składek niektórzy długie lata. Pan doktor jest po prostu opryskliwy i nieuprzejmy . Taką opinie ma nie tylko moja rodzina ale kilka znanych mi innych osób, które miały z nim styczność.

Nie polecam.Niemiły,traktuje pacjentów jak intruzów.Powinien zmienić zawód jak ludzie go denerwują!!!!!!!!!!

Witam , miałem dwa razy do czynienia Z tym lekarzem i nie mam zamiaru więcej , pierwszym razem na początku 2013 roku złapało mnie przeziębienie i gorączka , nie dał mi zwolnienia i powiedział że gorączka to nie choroba i jak by się pogarszało to mam wrócić , tamtego razu pozarażałem osoby w pracy , kolejny raz 10 czerwiec 2013 , naciągnełem sobie coś w plecach dolna część kręgosłupa , coś co odnawia mi się od dobrych kilku lat i przeważnie dostawałem zastrzyk po którym zajmowało mi 3 dni dojść do pełnej formy , bez zastrzyku około 1,5 do 2 tygodni , Rzepczyński powiedział mi że mi nic nie jest , a ja ledwo wszedłem do gabinetu , bul nie do opisania , podniósł mi nogę tak że z bólu zawyłem i powiedział że to nic poważnego , pracóję w ośr. wypoczynkowym , często trzeba coś dzwigać a właśnie się zaczyna sezon , bez zastrzyku to mogę dochodzić do siebie 2 tygodnie , a w dyrekcji będą niezadowoleni że nie jestem w stanie pracować i to w czasie gdzie jest najwięcej pracy , naprawdę nie polecam nikomu tego lekarza , wiele słyszałem na jego temat ale teraz się przekonałem na własnej skórze .

Lekarz z powołania świetne podejście do pacjenta wypisał leki i poinstruował do kogo się zgłosić.

Czytając poprzednie wpisy zastanawiam się, czy nie są wymysłem jednego, bardzo rozżalonego i mściwego pacjenta. Miałam do czynienia z panem Rzepczyńskim kilka razy. Leczy się u Niego też mój tata. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. Informacje o tym, że lekarz krzyczy na pacjentów są dla mnie niewiarygodne, tym bardziej, że ja postrzegam pana Rzepczyńskiego jako jednego z najspokojniejszych, miłych i sympatycznych lekarzy. Ranking ten jest dla mnie tylko dowodem na to, jak łatwo, przez kilka wpisów, można komuś zniszczyć opinię...

Z takim lekarzem to jeszcze sie nie spotkalam chamski i wiecej nic? nie polecam on sam powinien sie leczy.

Podły dziadyga i kompletny nieuk! Brak słów.

Podły dziadyga i kompletny nieuk! Brak słów.

Nigdy nie poleciłbym tego lekarza ,omijajcie go z daleka szkoda czasu a zwłaszcza nerwów a o zdrowiu nie wspomnę

ordynarny , chamski poprostu bezczelny typ! jak taki człowiek może ludzi leczyć . on gardzi ludzmi , jakby uważal ich za śmieci , dno poprostu szkoda słów ! najgorszy lekarz u jakiego byłam! ODRADZAM.

ordynarny , chamski poprostu bezczelny typ!

jesto lekarz który powinien leczyć zwierzęta a i tam się nie nadaje

jesto lekarz który powinien leczyć zwierzęta a i tam się nie nadaje