dr Jacenty Rzepczyński

Internista, Neurolog

1,7

To najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia!Ma uprzedzenia do pewnych zawodów i tych ludzi traktuje jak zło konieczne. Jest nie obiektywny kazał mi z cieżkim urazem nadgarstka pracować dalej i być poważną,gyż jak to powiedział wózków pani nie pcha wiec niech sie pani nie wygłupia i wraca do pracy. Zwolnienia napewno pani na cos takiego nie dostanie. Jak komus takiemu mozna było dac uprawnienia do leczenia ludzi ktory dzieli ich na rownych i rowniejszych.Nadmieniam że chwile później poszłam do drógiego lekarza który powiedział,że to jest nie do pomyslenia aby taki uraz ignorowac i zwolnił mnie z pracy na okres prawie trzech tygodni. Takiemu lekarzowi nalezalo by zabrac uprawnienia do wykonywania zawodu

Po wstrząsie mózgu i pobycie w szpitalu miałem zawroty głowy "doktor" nie chciał mi dac zwolnienia i kazał nad soba panować i wstrzymywać zawroty głowy. Na uwagę, że w pracy prowadzę auto, a obecnie jem leki przy których nie mogę prowadzić zaczął na mnie krzyczeć! Cham jakich mało! I żaden lekarz z niego. Zwłaszcza, że jako neurolog chyba nie powinien takich bzdur gadać.