lekarz Jadwiga Barczyk

Pediatra, Dermatolog

1,3
1,7

Przepisane leki sterydowe na niby to alergie - po co? Nie wiem. Dziecko lekko pociągnelo nosem, bo moze faktycznie cos w powietrzu go uczuliło. Natychmiast okazało sie ze to alergia. Dostaliśmy receptę na leki. Jak długo mam to podawać nie wiem, dobrze ze dawkowanie zapisane na recepcie.

Myślę że ocena mówi sama za siebie. Leki przepisywane bez przemyślenia. Nietrafna diagnoza

Niestety zero zainteresowania podczas wizyty. Nawet dzień dobry nie odpowie... Przepisywane leki mało skuteczne ... Przepisała lek, który normalnie nie jest stosowany na twarz z tą dolegliwością, czujność farmaceuty uratowała mnie przed powikłaniami.