lekarz Jadwiga Barwińska

wizyta kontrolna, badania podstawowe, rzeczowo, kompetetnie, ok

wizyta kontrolna, badania podstawowe, rzeczowo, kompetetnie, ok

Prowadziła moją zagrożoną ciążę - do czasu było wszystko ok, ale nie na każdej wizycie wykonywała usg i nie wykryła na czas hipotrofii. O badania trzeba było się prosić i przypominać. Miła i sympatyczna jest, ale nie zawsze to wystarczy. A na wizycie kontrolnej po ciąży nie była już taka miła i nie wytłumaczyła mi tego, o co pytałam w sprawie komplikacji. Zdecydowanie nikomu nie polecę!

Zdecydownaie polecam! Wiele razy mi pomogła... Jest Miła i otwrata,wytumaczy wszystko co trzeba:) Koszt wizyty prywatnej jest dosc na miejscu bo tylko 100 zł, a nie 160 jak niektórzy... Cytologia 35zł. Jest delikatna!Przyjmuje prywatnie na umówione wizyty w Uboczu. Polecam!!!!!

Zdecydownaie polecam!
Wiele razy mi pomogła...
Jest Miła i otwrata,wytumaczy wszystko co trzeba:)
Koszt wizyty prywatnej jest dosc na miejscu bo tylko 100 zł,
a nie 160 jak niektórzy...
Cytologia 35zł.
Jest delikatna!Przyjmuje prywatnie na umówione wizyty w Uboczu.
Polecam!!!!!

chodze do dr. Barwińskiej od 2009 roku, jestem zadowolona, teraz przyjmuje tylko na wołowskie

Doktor Barwińska prowadzi moją pierwszą ciążę. Jestem w siódmym miesiącu. Jak dotąd nasza "współpraca" przebiega bezproblemowo. Nie mam zastrzeżeń. Zawsze jest miła i uśmiechnięta. Konkretnie i rzeczowo wszystko tłumaczy.