lekarz Jadwiga Bednarczyk

Pani lekarz Nie powinna byc lekarzem. Nie sztuka dac antybiotyk na wszytko. Jej kompetencja jest przerazajaca. Nie ma pojecia o podstawowych zasadach leczenia. Nie zna lekarstw, po za antybiotykami. To jest po prostu straszne.

Pani dr.powinna już przejść na emeryturę,nie ma cierpliwości do dzieci i lekceważy wiele przypadków.Podczas mojego 3godz.wyczekiwania na wizytę widziałam jak traktuje pacjentów-masakra to nie powinno mieć miejsca w tych czasach!!! Moje dziecko 2 dni po wizycie u Pani dr.miało obustronne zapalenie oskrzeli a ona po raz kolejny wypisała syropki i kazała dziecko wyprowadzić na spacerek-takie miała zalecenia!

Do Pani doktor chodzę od 20 lat, zapisałam do niej również moje dzieci. Polecam każdemu!!! Wysłucha, doradzi, nie bagatelizuje żadnych najmniejszych objawów. Bez problemu dostaje skierowania na jakiekolwiek badania. Jestem z niej bardzo zadowolona, moje dzieciaczki również.

Bardzo sympatyczna i kompetentna lekarka. Świetne podejsćie do dziciaczków.

Bardzo sympatyczna i kompetentna lekarka. Świetne podejsćie do dziciaczków.