dr n. med. Jadwiga Bernardczyk-Meller

2,5
2,7

Serdecznie polecam - Pani Doktor bardzo miła, kontaktowa oraz przede wszystkim z profesjonalnym podejściem

bylem kilka razy u p.doctor . Nie polecam , źle wystawiła mi receptę na szkła korekcyjne co kosztowało mnie sporo dodatkowych pieniędzy . Jej zachowanie dla mnie było bardzo odpychające . Zapisała mi b. drogie medykamenty o których przy następnym spotkaniu, w tzw. "zaufaniu " powiedziała iż można je zastąpić prostymi domowymi, bezpłatnymi zabiegami osobistymi . Straciłem do niej zaufanie . Czytając opinie innych pacjentów , na podstawie mojego doświadczenia z Nią , nie dziwie się takim wpisom . Nie polecam .

Nie polecam .

Jak najdalej od tego lekarza w klinice BON MEDIC usłyszałem przez telefon w recepcji ze to ekspert od nerwu wzrokowego wiec sie umówiłem na wizytę Mam wrażenie ze wiedziałem więcej na temat jaskry od lekarza Zero informacji od lekarza , brak wydrukowanej informacji dla pacjenta z wizyty za która nie mało się płaci . Cały czas musiałem zadawać pytania aby się czegoś dowiedzieć Wizyta 300 zł najdroższa z pośród wszystkich lekarzy , inni lekarze 180 max 250 zł , Kiedy zadałem ostatnie pytanie " co mogę zrobić aby oszczędzić wzrok" ...

Mam wrażenie ze wiedziałem więcej na temat jaskry od lekarza
Cały czas musiałem zadawać pytania aby się czegoś dowiedzieć
Kiedy zadałem ostatnie pytanie " co mogę zrobić aby oszczędzić wzrok" było tylko wzdrygniecie ramionami bez komentarza
W XXI w takie zachowanie jest nie dopuszczalne Pani Bernardczyk-Meller nie powinna leczyć ludzi

Koszmarny lekarz! Nigdy nie powinien leczyć dzieci!Poszłam do Pani doktor z pięcioletnim synem. Badanie odbywało się wyłącznie przy aparaturze. Po stwierdzeniu, ze ciezko syna zbadać, bo nie usiedzi przy aparaturze, dostałam receptę na okulary, które miał nosić od rana do wieczora. Moim zadaniem była obserwacja dziecka i przykrywanie oka, by stwierdzić czy widzi dobrze na oboje oczu. Pani doktor poprosiła, żeby przyjść za 3 miesiace i powiedziała wprost, ze będzie liczyła na moja opinie odnosnie obserwacji syna. Zamiast kupić synowi okulary, poszłam do innego okulisty, gdzie tamten doktor na 20 innych sposobów zbadał syna. Syn nie potrzebuje okularów. Kontrola za 6 miesięcy. Nie polecam absolutnie doktorem Meller!!!!

Zero podejscia do dzieci okulista dziecięcy ma jakieś podejście ta Pani żadnego z całego serca nie polecam

Odwiedziliśmy panią doktor z dzieckiem niespełna 1.5rocznym coreczce czasem uciekają oczka od krótkiego czasu szybko chcieliśmy zareagować lecz okazało się że Pani doktor nie ma podejścia w ogóle do dzieci nie umie zagadać i zdziwiona bardzo że dziecko płacze aż w pewnym momencie przytykala uszy chodz naprawdę mamy grzeczna córeczkę każdemu odradzam badanie dna oka przez siłę ja i mąż cały czas zagadywalismy mała bo ona nic nie mówiła tylko no nie no jak nie będzie cały czas tu patrzeć to jej nie zbadam.. wiecznie zrzedzaca kobieta ... na końcu diagnozy brak bo jak to Pani doktor pow mała nie dała się zbadać bo plakala jak ona pochodziła mamy przyjechac jak skończy 2l . .. pozostawie to bez komentarza... A i bardzo zainteresowana tematem szczepień wręcz zmuszajaca do nich... Nie rozumiem dlaczego ktoś wypowiada się na zupełnie inny temat niż o to jest proszony przyszłam prywatnie do okulisty słono zapłaciłam za brak diagnozy ale dowiedziałam się żeby się szczepic szczepic...

W przeciągu ostatniego miesiąca miałam okazję być u Pani dr dwa razy w centrum medicover i niestety obie wizyty okazały się bardzo słabe. Za pierwszym razem byłam z dzieckiem, niemowlakiem, ponieważ Pani Dr miała w opisie, że zajmuje się takimi maluszkami. Podejście do dziecka bardzo oschłe, na dodatek żeby określić wadę córka miała w przyrządzie dostrzec tulipana. Dodam, że dziecko ma 6msc i trudno, żeby usiedziała w jednym miejscu, a co dopiero patrzyła w mikroskop/lupę czy cokolwiek to było i skupiła swój wzrok na jednym punkcie. Następnym badaniem było na sile rozszerzenie jej oczu, tak, że odcisk od palcy Pani Dr miała cały dzień (nie przesadzam). Nieświadoma tego jak bada się takie maluszki myślałam, że to jest po prostu konieczne. Niestety wizyta w innym miejscu pokazała mi,że można mieć inne podejście do dzieci i w inny, nieinwazyjny, sposób zbadać ich wzrok.
Druga wizyta dot. mnie i diagnoza Pani Dr okazała się totalnym nieporozumieniem. Przyszłam z bólem oka, dowiedziałam się, że mam brać krople nawilżające i po dwóch tyg. wróciłam do innego okulisty, który przepisał mi antybiotyk, bo mam stan zapalny.

Pani Doktor bardzo oschla. Bardzo obojętna. Badanie powierzchowne. Ponoć specjalista od małych dzieci. Nie miała czasu by zainteresować się 2,5 - letnim dzieckiem. Nie sprawdziła obu oczu, bo maleństwo się krecilo. Najchętniej nic by nie zrobiła... I jeszcze skasowała za to ponas 100zl.nie polecam. Wręcz odradzam!

Nie polecam Pani doktor. Bada powierzchownie. Od razu ucina wszelkie sugestie dotyczące choroby - nic dziwnego jest WSZECHwiedząca i nieomylna... Pani doktor zalecam: Słuchanie swoich pacjentów a nie lekceważenie. Pozdrawiam.

Pani doktor wykryła u mnie chorobę oczu, której nie dostrzegł wcześniej prowadzący mnie przez wiele lat profesor. Hipoteza pani doktor Bernardczyk-Meller została potwierdzona w badaniu genetycznym (a więc 100% pewności, że miała rację).