lekarz Jadwiga Bernat

Neurolog

Pani lekarka bardzo miła i kompetentna. Byłam zaskoczona, że w ramach NFZ uzyskałam pomoc i zrozumienie moich dolegliwości lepsze niż u innych lekarzy w czasie wizyt prywatnych. Polecam.

Chodzę do p.dr już 14 lat,bardzo kompetentny człowiek. Nie szczędzi na badaniach. Jak trzeba rezonans ,albo nawet kilka daje. Potrzebna rechabilitacja daje,może jest specyficzną osoba ,ale bardzo dobrym lekarzem. To jedyny lekarz na NFZ ,który zlecił mi tyle badań jak żaden inny. Po prostu trzeba przyzwyczaić się do jej sposobu bycia . Polecam

Nie polecam lekarza, bez serca, bez wiedzy medycznej - brak słów. Działa automatycznie i bezmyślnie.

Bezczelność i chamstwo przemawiają przez "Panią Doktor". Nieuprzejmość jest na porządku dziennym. Gabinet śmierdzi od papierosów, które pseudo Pani Doktor pali z pacjentami (!). Szczyt i chamstwo. Kompetencja tej Pani budzi zastrzeżenia. Ludzi traktuje jak zło konieczne...

lekarz specjalista wyważona w słowach konkretna pacjent zadowolony i bez stresów nie owija w bawełnę

Nieuprzejma szczególnie na nfz jej badanie to palec do nosa i pukanie młoteczkiem pastylki przeciw bólowe i do widzenia. Nie polecam!!!

Nieuprzejma szczególnie na nfz
Nie polecam!!!

Kazała dotkąć rękoma stóp i nosa i stwierdziła, że wszystko ok. Niestety bóle i drętwienia dłoni były tak silne, że trzeba było iść prywatnie. Dr Piaskowska dopiero skierowała na badanie EMG i okazało się, że to cieśń nadgarstka już w zaawansowanym stadium. Czekamy na operację.Szkoda, że są tacy lekarze.Nie wiem czy to brak wiedzy czy chęci i zaangażowania.

Kazała dotkąć rękoma stóp i nosa i stwierdziła, że wszystko ok.
Niestety bóle i drętwienia dłoni były tak silne, że trzeba było iść prywatnie.

Jedyny lekarz, który zainteresował się moją chorobą i nie liczył się tutaj wiek. Szczegółowo omówił interesujące mnie zagadnienia i doradził jak sobie samemu pomóc. Nie obyło się bez fizykoterapii. Bardzo ciepła, wesoła i sympatyczna pani doktor. Polecam każdemu niezależnie od wieku... sprawdźcie sami

bardzo kompetentna osoba i konkretna zna się na swoim fachu przede wszystkim konkretnosc diagnozy

bardzo kompetentna osoba i konkretna zna się na swoim fachu
przede wszystkim konkretnosc diagnozy