lekarz Jadwiga Bieńkowska-Celer

Choroby zakaźne, Pediatra

Super konkretna ,rzeczowa lekarka ,usługa od ado z.Dzieci i ja zachwycone.Zlecone badania,umówiona kontrola.

Jestem pod wrażeniem ,leczyłem dzieci u pani dr,gorąco polecam.Mila ,uprzejma a przede wszystkim z olbrzymią wiedzą.

Bardzo kompetentna, życzliwa i sumienną Pani dr.Oddana pacjentowi.Rozwiazujaca problem z wielką uwagą i troską

Jestem bardzo usatysfakcjonowana wizyta,nigdy nie byłam u takiego lekarza przemiła Pani doktor,kompetentna,super kontakt ze mną i z dzieckiem ,wiedzą mega

Polecam ,jeszcze takiego dokładnego lekarza nie spotkałam.wyleczyla mnie z boreliozy,wcześniej żaden lekarz o tym nie pomyślał

Bardzo kompetentny ,serdeczny ,miły lekarz,jeszcze takiego nie spotkałam a córka ma 12 lat.Wypytala o wszystko , wytłumaczyła chorobę dziecka ,dlaczego musi brać leki i co ważne dalsze rokowanie a choroba powazna

Wczoraj byłam u Pani dr ,wspaniały lekarz,wytłumaczyła mi na co choruje mój synek czego się iwielu lekarzy nie zrobiło ,zalecenia Jej spowodowały że stan dziecka się poprawił a ja się uspokoiłam .Polecam

Anonim z 11.01.2022 napisał wierutne oszczercze informacje nie mające pokrycia z rzeczywistością,taka opinia jest niesprawiedliwa i skutkować będzie podjęciem dostępnych kroków prawnych.Ocena lekarza jest skrajnie niesprawiedliwa

Opinia dodana 11.01.2022 przez anonima jest opinia niezgodna z prawdą.Drodzy Państwo P. można być niezadowolonym i mieć prawo do swojej opinii ale trzeba wtedy mieć odwagę podpisać się z imienia i nazwiska.

Mieliśmy styczność z Panią Doktor przez LuxMed i nie polecamy. Podczas wizyt była nawet miła, nie mamy tutaj zastrzeżeń. Bilans również okej, ot zwykłe obejrzenie i wpis do książeczki. Natomiast diagnostyka choroby to dramat, który śni mi się po nocach. Pani Doktor zdiagnozowała u dziecka COVID, śródmiąższowe zapalenie płuc i żółtaczkę. Oczywiście żadna z tych diagnoz się nie potwierdziła. Wysyłała malutkie dziecko na prześwietlenie klatki piersiowej, wymaz PCR, zalecała PILNE konsultacje i leczenie szpitalne. Po rozmowie z TRZEMA innymi lekarzami uzyskaliśmy spójną, jedną diagnozę, taką samą od wszystkich i zupełnie inną od diagnozy Pani Doktor. Na plus, że zleca dużo badań, ale na minus, że nie potrafi ich zinterpretować. Inna lekarka powiedziała nam "leczy się dziecko, a nie wyniki", a tutaj było wręcz odwrotnie. Jako rodzice przeżyliśmy dużo niepotrzebnego stresu, męczyliśmy dziecko kolejnymi badaniami, a okazało się, że ma ostre obustronne zapalenie uszu, czop woskowy w uchu i wystarczyło podać odpowiednią dawkę antybiotyku i dać dziecku odpocząć...