lekarz Jadwiga Borczewska

Chirurg onkolog

Przeszłam u Pani Doktor dwie operacje jedną w październiku drugą w listopadzie.Zaufałam Pani Doktor całkowicie i się nie zawiodłam bo zajęła się mną super.Życzę każdemu choremu żeby spotkał na swojej drodze Panią Doktor.Jest bardzo kompetentna,wrażliwa,ciepła i mogłabym tak wymieniać bez końca :)powiem krótko WZÓR LEKARZA.Chciałabym mieć taką mamę;)Dziękuję Pani Doktor

lekarz-anioł; szacunek dla człowieka starego, niedołężnego, z demencją, agresją, brakami w higien ie,z chorobą terminalną godny Matki Teresy; mój ojciec miał łaskę spotkać ją na swej nieszczęsnej drodze ku końcowi; Bogu dziękuję za Niąm, jeśli jest i slucha takich grzeszników jak ja

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog "?

dr
Krzysztof Dereń