Jadwiga Burczyńska

Reumatolog

Swietny lekarz,cierpliwy i doskonaly fachowiec.polecam wsystkim takiego diagnoste.Zawsze wszystko wytlumaczy i cierpliwie wyslucha.

Nie polecam! Bez dokładnych badań dostałam najmocniejszy lek - objawy jak były tak pozostały. Na ostatniej wizycie usłyszałam :"Tak musi być, proszę w razie bólu brać tabletki przeciwbólowe a te otrzymane wcześniej odstawić (pogorszyły mi się po nich badania)" Zero zainteresowania pacjentem, brak pomocy!

Nie polecam!
Zero zainteresowania pacjentem, brak pomocy!

Bardzo Ciepła i Pomocna Pani Doktor :D W tej specjalizacji nie ma sobie równych :D Jeżeli macie problem z kręgosłupem (tak choruje na ZZSK dla nie wtajemniczonych Wikipedia...) Doskonale mnie prowadzi i objaśnia wszystkie pytania ogólnie leczenia i dalszego działania ale jak wspominałem z tej choroby nie można zaleczyć ale zatrzymuje ją wybitnie :D Jedyny Lekarz któremu mógłbym położyć się pod nóz :D Pozdrawiam Panią Jadwige z Całego mojego Serca zdecydowanie 5/5

Bardzo Ciepła i Pomocna Pani Doktor :D
W tej specjalizacji nie ma sobie równych :D
Jedyny Lekarz któremu mógłbym położyć się pod nóz :D
Pozdrawiam Panią Jadwige z Całego mojego Serca zdecydowanie 5/5

bardzo dobry lekarz,ma duż serca dla osob starszych.

bardzo dobry lekarz,ma duż serca dla osob starszych.