lekarz Jadwiga Czarnota

Lekarz rodzinny

Pani doktor jest nieoceniona. Dzięki Pani doktor mama nie cierpi, stan jej zdrowia zdecydowanie się poprawił, nie musi już spędzać wielu tygodni w szpitalu.Wspaniałe podejście do pacjenta, lekarz z olbrzymim doświadczeniem. Serdeczne podziękowania dla Pani doktor składa wdzięczna córka i synowa 86 letniej pacjentki z ul.Pawiej.

Pani dr Czarnota to świetny lekarz,uprzejmy,a przede wszystkim bardzo dokładnie tłumaczy choremu wszystkie lekarskie zalecenia,Pani dr Czarnota jest bardzo dokładna,polecam każdemu tak wspaniałego lekarz

Leczę się u p.dr Czarnoty od wielu lat. Przede wszystkim nie ,,oszczędza" na pacjencie, tylko jeżeli ma wątpliwości to kieruje na diagnostykę, a to bardzo ważne. Poświęca sporo czasu swojemu pacjentowi, przez to godziny wizyt ulegają przesunięciom, ale to również pozytywny aspekt który skutkuje dłuższymi ale i dobrymi konsultacjami. Polecam.

leczy bardzo dobrze.wszystko dokładnie tłumaczy.

leczy bardzo dobrze.wszystko dokładnie tłumaczy.

wydaję się Jej,że wszyscy chorują na tą samą chorobę czyli głupotę

wydaję się Jej,że wszyscy chorują na tą samą chorobę czyli głupotę

Od wielu lat jestem pacjentem pani doktor i zawsze mogę liczyć,że pomoże mi,jeżeli będę miał problemy ze zdrowiem!

Pani doktor ma czas dla każdego pacjenta nawet po godzinach pracy.

Pani doktor ma czas dla każdego pacjenta nawet po godzinach pracy.

Może była dobra ale to było dawno temu.jak nie wyręczała się młodymi niedoświadczonymi lekarzami.

Lekarka super i ta druga lekarz Agnieszka Grabska . Uprzejme i miłe . One właśnie wykryły u moich dzieci choroby : u jednego zapalenie zatok z powikłaniami na ucho i węzły chłonne ,drugie dziecko astma . Pisze że wykryły ponieważ chodziłam do pulmunologa , który się na niczym nie poznawał a dzieci się męczyły od miesięcy . Gorąco polecam . Sama jestem w tej przychodni od niedawna i nie żałuję . Tylko mam dylemat , bo obie doktorki są super i dzieci leczę u dwóch.

Lekarka super i ta druga lekarz Agnieszka Grabska .
Uprzejme i miłe . One właśnie wykryły u moich dzieci choroby :

Bardzo dobry lekarz , niestety ale już nie pracuję w NZOZ TWÓJ LEKARZ ul róży wiatrów lublin. Z powodu naszego ukochanego NFZ - nie dostała kontraktu na rok 2012

Z powodu naszego ukochanego NFZ - nie dostała kontraktu na rok 2012