lekarz Jadwiga Czarnota

Lekarz rodzinny

Lekarka super i ta druga lekarz Agnieszka Grabska . Uprzejme i miłe . One właśnie wykryły u moich dzieci choroby : u jednego zapalenie zatok z powikłaniami na ucho i węzły chłonne ,drugie dziecko astma . Pisze że wykryły ponieważ chodziłam do pulmunologa , który się na niczym nie poznawał a dzieci się męczyły od miesięcy . Gorąco polecam . Sama jestem w tej przychodni od niedawna i nie żałuję . Tylko mam dylemat , bo obie doktorki są super i dzieci leczę u dwóch.

Lekarka super i ta druga lekarz Agnieszka Grabska .
Uprzejme i miłe . One właśnie wykryły u moich dzieci choroby :

Leczę się u p.dr Czarnoty od wielu lat. Przede wszystkim nie ,,oszczędza" na pacjencie, tylko jeżeli ma wątpliwości to kieruje na diagnostykę, a to bardzo ważne. Poświęca sporo czasu swojemu pacjentowi, przez to godziny wizyt ulegają przesunięciom, ale to również pozytywny aspekt który skutkuje dłuższymi ale i dobrymi konsultacjami. Polecam.

Od wielu lat jestem pacjentem pani doktor i zawsze mogę liczyć,że pomoże mi,jeżeli będę miał problemy ze zdrowiem!

Bardzo miła Pani doktor, rozchwytywana przez pacjentów. Mimo telefonów które dzwoniły w trakcie wizyty poświęciła wiele czasu na rozmowę, dokładne badanie lekarskie. Byłam świadkiem jak innej pacjentce dała darmowe próbki leków (nie trzymała ich dla siebie). Przyjmuje każdego pacjenta bardzo serdecznie. Bywa zasadnicza i konkretna, lecz jeśli trzeba wysłucha prywatnych skarg, ma po prostu dobre podejście do pacjenta. Czasem trudno się do niej zapisać bo ma zawsze tłumy w poczekalni, ale ja wolę czekać i oddać swoje zdrowie w ręce specjalisty. Z tego co wiem Pani dr Czrnota ma już dwie specjalizacje- z interny i z med. rodzinnej. Polecam.

Bardzo dobry lekarz , niestety ale już nie pracuję w NZOZ TWÓJ LEKARZ ul róży wiatrów lublin. Z powodu naszego ukochanego NFZ - nie dostała kontraktu na rok 2012

Z powodu naszego ukochanego NFZ - nie dostała kontraktu na rok 2012

leczy bardzo dobrze.wszystko dokładnie tłumaczy.

leczy bardzo dobrze.wszystko dokładnie tłumaczy.

Jestem jej wieloletnia pacjentką jak i cała moja rodzina. Wszyscy mamy ogromne zaufanie i wdzięczność dla Pani doktor. To niezwykły lekarz i nadzwyczajny człowiek. Jest bardzo skrupulatna, dokładna i ma intuicję, co jest bardzo ważne podczas diagnozowania. Cenię ją za stosunek do ludzi strszych.

Doskonały specjalista, świetny diagnosta. Pacjent czuje się bezpiecznie, gdy jest leczony przez panią Doktor. Polecam wybór tego lekarza!!!!

Pani doktor ma czas dla każdego pacjenta nawet po godzinach pracy.

Pani doktor ma czas dla każdego pacjenta nawet po godzinach pracy.

Polecam, ze względu na prawidłowe i poważne traktowanie chorego jako człowieka , a nie tylko pacjenta.