lekarz Jadwiga Domańska

1,4
1,4
1,6
1,6

Uprzejmość ujdze, czasem nawet można się dogadać:), ale kompetencje kompletnie leżą.

zupełny brak kultury i szacunku dla pacjenta, po wizycie u p. Domańskiej zmieniłam przychodnię, zdecydowanie odradzam

Pani Domańska jest osobą nieprzyjemną, delikatnie mówiąc. Pacjenta traktuje z góry. Niechętnie wystawia skierowania na badanie krwi uważając, że jest to badanie zbędne, nawet jeśli ktoś przez długi czas nie wykonywał tego badania i czuje się ogólnie źle. A jest to przecież podstawowe badanie, pomagające wykryć takie przypadłości jak na przykład anemię. Uważa, że do lekarza należy przychodzić z ciężkim bólem, ponieważ w innym przypadku jest to, zdaje się, strata jej cennego czasu. Polecam unikać kontaktu z tą panią.

Pacjenta traktuje przedmiotowo. Nie jest zainteresowana tym, co ma do powiedzenia odnośnie swoich dolegliwości. Poza wypisaniem recepty nie ma nic do powiedzenia pacjentowi. Nie polecił bym tej lekarki znajomym.

Pacjenta traktuje przedmiotowo. Nie jest zainteresowana tym, co
ma do powiedzenia odnośnie swoich dolegliwości. Poza wypisaniem
recepty nie ma nic do powiedzenia pacjentowi. Nie polecił bym
tej lekarki znajomym.

Pani Domańska jest osobą, która zupełnie nie ma powołania żeby być lekarzem. Traktuje pacjenta przedmiotowo i arogancko. Nie słucha pacjenta i jego sugestii co pomogło by w rozpoznaniu choroby. W moim przypadku próbowała mi leczyć chorobę wrzodową chociaż wszystkie objawy wskazywały na ostre zapalenie wyrostka robaczkowego. Nie wezwała chirurga na konsultację bo to ona przecież jest najmądrzejsza. Wyrostek został dzień później operowany. Straciłem jeden dzień a mój stan bardzo się pogorszył i oprócz wyrostka miałem zapalenie otrzewnej. Pozdrawiam wszystkich pacjentów p. Domańskiej.

Pozdrawiam wszystkich pacjentów p. Domańskiej.