dr n. med. Jadwiga Dowgiałło-Smolarczyk

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Nie mnie oceniać kompetencje Pani Doktor. Byłam wprawdzie dopiero na jednej wizycie, ale wyszłam bardzo, bardzo zadowolona. Pani Doktor zrobiła ze mną szczegółowy wywiad zdrowotny. Ponadto zbadała mnie niemalże 'od stóp do głów', żaden inny lekarz nigdy tego nie zrobił. Wszystko bardzo klarownie mi wytłumaczyła zanim zdążyłam zadać pytanie a jak już je zadałam równie cierpliwie odpowiadała. Badania wykonuje bardzo delikatnie i naprawdę nie czułam stresu. Mimo kosztowności wizyty wykonałam badania, ale Pani Doktor w żadnym wypadku mnie na te badania nie naciągała, dlatego POLECAM i uważam, że czasem lepiej jest wydać trochę więcej pieniędzy, ale wyjść z wizyty spokojnym.

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, rzeczowy. Pani doktor prowadziła mi ciąże bez zarzutów. Gdy miała jakiekolwiek wątpliwości albo dla potwierdzenia swojej diagnozy prowadziła konsultacje z innymi lekarzami z którymi ma kontakt. Czułam się bezpiecznie!!! POLECAM!!!!!! Pozdrawiam