dr n. med. Jadwiga Gawrońska-Skorkowska

Chirurg stomatolog

doskonaly lekarz z duzymi umiejetnosciami zawodowymi'swietny operator doskonale znajacy swoj fach.duzej klasy osobowosc.polecam wszystkim trudne zabiegi chirurgiczne.

pani doktor usuwała mi ósemkę zrobiła to sprawnie, fachowo i bezboleśnie, mam porównanie bo poprzednią ósemkę miałam usuwaną w innym gabinecie. Bez porównania, a zapłaciłam raptem 50 zł drożej. Za kompetencję się należy. M.P

Dwa zabiegi ( resekcje ) miały miejsce w 1998 roku. Wymagały poprawek u innych lekarzy, zostały wykonane niedbale, mało profesjonalnie natomiast drogo- 600 zł każdy, na tamten czas to było dość dużo pieniędzy. Piszę teraz gdyż czeka mnie kolejna resekcja ( poprawka ) Pani Doktor pracy. Dla dobra Państwa - odradzam.

Cieżko się wypowiedzieć na temat pani doktor. Rzeczywiście wiedzę ma niesamowitą, podejście do pacjenta również modelowe. Miałam problem tylko z dogadaniem się co do ceny za zabieg. Na pierwszej wizycie usłyszałam kwotę i ok, ale po zabiegu okazało się, że kwota jest 4-krotnie wyższa! Okazało się, że nie dogadałysmy się z panią dr, tzn ona myślała że ma mi usunąć zęba razem z torbielą a ja chciałam go uratować. I udało się, torbiel usunięta, bio-oss wypełnił zmianę na kości, ząb jest cały i zdrowy...więc sukces, ale ta cena..... Jedyną moją radą jest zwrócić uwagę na rodzaj zabiegu i cenę, żeby nie było....Jeśli chodzi o fachowość polecam w 100 %.

Prawdziwej starej daty, wspaniały specjalista.Pani doktor bardzo mi pomogła a pomocy szukałam u wielu.Bardzo dziekuję.Polecam

Niestety jestem zmuszony wystawić negatywną opinię na temat Pani Jadwigi Gawrońskiej. Podyktowane jest to następującymi faktami. Umówiłem się z panią doktor na konsultacje, na której miała się określić w kwestii ceny za usługę usunięcia ósemki. Po tym, gdy przyszedłem na konsultację i usiadłem na fotelu zabiegowym, stwierdziła, że właściwie od razu przejdzie do zabiegu, bo nie warto zwlekać. Otrzymałem podwójną dawkę ostrych środków znieczulających i rozpoczęto zabieg, który proszę mi wierzyć, nie był nie wiadomo jak bardzo wymagający. Po jego zakończeniu, gdy byłem całkowicie zamroczony usłyszałem, że zabieg był bardzo skomplikowany i w związku z tym za wyrwanie JEDNEJ ósemki muszę zapłacić 800 zł!! Po prostu skandal. Pani doktor przed zabiegiem nie chciała zdradzić mi kwoty, powiedziała, że takie rzeczy "wychodzą w praniu".

Byłem wcześniej na konsultacjach u innych lekarzy i maksymalna kwota za wyrwanie ósemki wynosiła 400 zł - nawet za skomplikowany zabieg.

To co zrobiła Pani Gawrońska było daleko nieetyczne i skandaliczne. Podawanie astronomicznych kwot po wykonaniu zabiegu, gdy pacjent zamroczony można można nazwać wyjątkowym wyrachowaniem.

Do wyrwania mam jeszcze dwie ósemki, ale do Pani Jadwigi już na pewno nie pójdę. Innych też przed tym ostrzegam.

Przestrzegam wszystkich przed wizytą u Pani Jadwigi.