lekarz Jadwiga Górska

Strasznie nieprzyjemna lekarka, niemiła, niegrzeczna, opryskliwa. Nie polecam. Nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta. Doradzam omijać Panią Doktor.

Mój syn chodzi do doktor od urodzenia a ma teraz 6lat. Ciągle chorował dosłownie tydzień przerwy i następna choroba. Ciągłe antybiotyki podobno potrzebne. Na szczęście po ostatniej wizycie i diagnozie zapalenie oskrzeli z jakimś zaciekiem poszłam skonsultować z innym lekarzem, okazało się że syn ma niedoleczoną poprzednią chorobę zapalenie tchawicy. Raczej zrezygnuje z usług tej pani doktor.

Mogę ocenić Panią doktor w samych superlatywach. Córcia miała wcześniej jednego pediartę, od którego na szczęście szybko uciekłyśmy. Dr Górska potrafi podjąć konkretną decyzję i nie boi się stosować wszelakich możliwych środków, byle tylko stan zdrowia dziecka się polepszył. Zarówno w przychodzi jak i prywatnie pełny profesjonalizm. Zawsze pod telefonem i gotowa pomóc. Polecam!!!

Od porodu (pół roku) chodzimy z córeczką do pani doktor. Przez te, zaledwie, kilka miesięcy "przeszłyśmy" kilku pediatrów, ponieważ trafiłyśmy do szpitala z podejrzeniem zapalenia płuc u dziecka. Nikt tak jak dr Górska nie zajmował się moją córeczką. Zawsze ma czas, wszystko dokładnie wyjaśni, woli dmuchać na zimne więc jak tylko było podejrzenie zapalenia płuc wysłała nas do szpitala na prześwietlenie. Na szczęście okazało się, że jest to tylko zapalenie oskrzeli. Bardzo wcześnie zareagowała więc nic poważniejszego z tego nie wynikło. Polecam każdemu

Doktor Górska zamiast chorobę wyleczyć pogorszyła tylko stan zdrowia i zmusiła do pójścia do lekarza prywatnego. Choroba mogła trwać tydzień, a trwała 5 tygodni + koszty dodatkowych leków. Odradzam