lekarz Jadwiga Gradkowska

Dołączam się do pochlebnych opinii. Pani doktor jest bardzo spokojna, kontaktowa i potrafi stworzyć świetną relację z małym pacjentem. Ma dużą wiedzę i doświadczenie, przez co jest godna zaufania. Nie przepisuje antybiotyków profilaktycznie, przez 5 lat syn miał antybiotyk jeden raz na zapalenie ucha środkowego. Jeździmy do doktor ze Śródmieścia i niech to będzie najlepsza wizytówka. Polecamy bardzo.

Pani doktor nigdy mnie nie zawiodła- zawsze trafna diagnoza, dobry dobór leków. Antybiotyki w ostateczności. Bez wątpliwości stawia diagnozę i odpowiada na wszystkie pytania. Docenia naturalne składniki, nie zaleca zbędnych "syropków". Leczy dwójkę moich dzieci o urodzenia. czasami z konieczności musiałam iść do innych lekarzy i żaden z nich nigdy mi nie pomógł...

Pani doktor zawsze miała podejście do mojego dziecka i nie tylko do mojego..Pamietam,ze miała już wychodzić do domu( była już po pracy) i w ostatniej chwili przyjela 3 pacjentow :) mowiac..NIE MIALABYM SUMIENIA ICH ZOSTAWIC..

mowiac..NIE MIALABYM SUMIENIA ICH ZOSTAWIC..

Najlepszy pediatra jakiego znam. Opiekuje sie naszym synkiem. Nigdy Nas nie zawiodła. POLECAM!!!!!

z pełna odpowiedzialnością lekarz godny polecenia. Pani doktor uprzejma, delikatna z super podejściem do dzieci.