lek. dent. Jadwiga Jóźwiak-Buczak

Zdecydowanie polecam. Wiedza, pewność siebie i indywidualne podejście do pacjenta, to cechy którymi można trafnie opisać Panią Doktor. Wyrywałem u Niej ósemki, leczyłem ubytki i chodzę na profilaktykę. Nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa na temat którejkolwiek wizyty w gabinecie. Ceny przystępne, terminy na kilka dni do przodu a bólowe zawsze udawało się wcisnąć jeszcze tego samego dnia.

Nie polecam tej stomatolog. Choć wydaje się bardzo sympatyczna i być może proste przypadki ogarnia bez problemu. Niestety podejmuje się także tego, czego nie powinna. Parę lat temu podjęła się leczenia kanałowego moich zębów w przychodni w Czernichowie. To nie jest tak, że w przychodni z NFZ nie płaci się za takie leczenie. Płaciłam. Nie wiedziałam jednak jak powinno wyglądać takie leczenie, więc chodziłam na ileś wizyt myśląc, że mój problem się skończy. Niestety później okazało się, że leczenie nie zostało przeprowadzone skutecznie. Pani Doktor tego nie sprawdziła. Musiałam udać się na ponowne leczenie kanałowe OBU zębów, co kosztowało mnie czas, nerwy, dodatkowy dyskomfort leczenia i kwotę jeszcze wyższą niż za podstawowe leczenie kanałowe w prywatnej placówce.