lekarz Jadwiga Karczewicz-Janowska

Internista, Diabetolog

1,7
1,7
1,3

Umówiłam teleporadę, aby otrzymać skierowanie na powtórne badania, które robię regularnie w przychodni. Lekarka odmówiła powołując się na zalecenia komisji lekarskiej. Nie potrafiła doprecyzować dlaczego. Była opryskliwa i bezczelna. Dopytywałam dlaczego, prosiłam o wyjaśnienie na co Pani doktor powiedziała, że nie bedzie mi tego tłumaczyć i jeśli chce się dowiedzieć to mam iść na studia. Taka osoba nie powinna pracować jako lekarz. Cały czas powtarzała jak robot o zaleceniach komisji, ale nie potrafiła powiedzieć jakie są. Wyśmiała mnie, że zadaje takie pytania a ona nie bedzie mi robić wykładów 3godzinnych ...

Lekarka odmówiła powołując się na zalecenia komisji lekarskiej. Nie potrafiła doprecyzować dlaczego. Była opryskliwa i bezczelna. Dopytywałam dlaczego, prosiłam o wyjaśnienie na co Pani doktor powiedziała, że nie bedzie mi tego tłumaczyć i jeśli chce się dowiedzieć to mam iść na studia. Taka osoba nie powinna pracować jako lekarz. Cały czas powtarzała jak robot o zaleceniach komisji, ale nie potrafiła powiedzieć jakie są. Wyśmiała mnie, że zadaje takie pytania a ona nie bedzie mi robić wykładów 3godzinnych a nawet dłuższych bo w 3h nie jest w stanie o tym opowiedzieć. Śmiem wątpić czy wogóle Pani doktor byłaby to wstanie wytłumaczyć. Nie potrafiła zintepretowac ostatnich badań, czytała tylko same liczby. Zdecydowanie była zła, że musi dzwonić do ludzi i z nimi rozmawiać. Nigdy jeszcze nie spotkałam się z taką nie ludzka i bezczelna postawa lekarza w stosunku do pacjenta.

mialam porade telefoniczna u Pani diabetolog. Pani mowila jak robot, nie byla empatyczna, nie dalo sie z nia porozmawiac, mimo, ze niektore czynniki wskazuja, ze moge miec cukrzyce to stwierdzila, ze nie ma potrzeby dalszych badan.

Pani diabetolog błędnie postawiła diagnozę. Mimo moich wątpliwości i pytań o inne badania stwierdziła, że nic więcej zrobić nie można. Otóż nieprawda, inne badanie i konsultacja z kolejnym lekarzem wykluczyły chorobę. Mało tego, w momencie przekazywania mi diagnozy pani doktor stwierdziła, że nie powinnam się martwić, bo to nie rak i nie umrę za rok. Pani ewidentnie nie zna się na swoim fachu i nie posiada za grosz empatii. Zdecydowanie nie polecam.