lekarz Jadwiga Kasprzycka

Dramat, pretensje o zawracanie głowy i nieuprzejmość wręcz odstraszające. Nie polecam. Szkoda nerwów i zdrowia.

Niestety moi kochani, wszystkie negatywne komentarze to prawda. Każdy chciałby być miły, kulturalny i wyuczony, niestety ... nie każdy może. Pozdrawiam cieplutko

Niestety moi kochani, wszystkie negatywne komentarze to prawda.
Każdy chciałby być miły, kulturalny i wyuczony, niestety ... nie każdy może.
Pozdrawiam cieplutko

Jednym słowem: katastrofa! Nie rozumiem jakim cudem taki człowiek jakim jest Pani dr. Jadwiga podjął prace polegająca na kontakcie z człowiekiem. Jest to osoba niekompetentna, nieprzyjemna i kwalifikująca się do zaprzestania pracy w przychodni(w powiązaniu z medycyną świetnie nadawałaby się jedynie do pracy w prosektorium) Zdecydowanie najgorszy lekarz jakiego spotkałam i śmiało mogę powiedzieć, że ciężko o gorszego.

Jednym słowem: katastrofa!

NIE POLECAM!!!! Chamstwo i drobnomieszczaństwo, brak słów. Nie będę się tu rozpisywał, bo szkoda mi słów na taką osobę.

NIE POLECAM!!!!

Ciężko jest mi pojąć dlaczego taka osoba jak Pani Jadwiga Kasprzycka postanowiła zostać lekarzem. Podczas wizyty odnosiła się do mnie z wyższością, komentowała mój wygląd, wydawała sprzeczne polecenia po czym irytowała się, że źle usiadłam lub skierowałam głowę w nieodpowiednią stronę. Pani Jadwiga ma widoczny problem z komunikacją z pacjentem i chyba czerpie jakąś przyjemność z dogryzania pacjentowi, który przecież przychodzi do lekarza ponieważ czuje się zaniepokojony swoim stanem zdrowia. Podczas wizyty usłyszałam od Pani Jadwigi między innymi, że: "zawracam jej głowę i Pani Jadwiga najchętniej pojechałaby już do domu ...

Pani Jadwiga ma widoczny problem z komunikacją z pacjentem i chyba czerpie jakąś przyjemność z dogryzania pacjentowi, który przecież przychodzi do lekarza ponieważ czuje się zaniepokojony swoim stanem zdrowia. Podczas wizyty usłyszałam od Pani Jadwigi między innymi, że: "zawracam jej głowę i Pani Jadwiga najchętniej pojechałaby już do domu (wizyta około godziny 15)" oraz to że "powinnam się zająć leczeniem swojego trądziku ponieważ wyglądam tragicznie". Najwyraźniej Pani Jadwiga doskonale wie co leczę a co nie.
Dodatkowo zostałam zaatakowana ponieważ nie wiedziałam jaką mam temperaturę oraz ciśnienie. Powiedziałam, że mam niskie ciśnienie ale nie wiem dokładnie jakie, więc Pani Jadwiga chcąc udowodnić mi, że nie wiem co mówię zaczęła pomiar ciśnienia. W tym momencie wizyty byłam już bardzo zdenerwowana podejściem Pani Jadwigi i serce biło mi mocniej ze stresu co oczywiście wpłynęło na wynik pomiaru ciśnienia. Pani Jadwiga dopięła swego a na koniec zaleciła mi leczenie się witaminą C, która jak wiadomo świetnie sprawdza się w leczeniu zapalenia płuc. Nie mam słów, życzę szybkiego przejścia na emeryturę.

Pani jest niekompetentna, nieuprzejma, ciężka do komunikacji, nie da się z nią normalnie rozmawiać. Nigdy nie miałam tak złego doświadczenia z jakimkolwiek lekarzem.

Tragedia, lekarz niekompetentny i niemiły, zdecydowanie najgorszy jakiego spotkałam.