lekarz Jadwiga Kłopotowska

2,6
2,2
2,4
1,8

Nie polecam , najwyzszy czas aby Pani ''doktor '' poszla na emeryture zagraza zdrowiu i zyciu pacientow

Pani doktor jest bardzo uprzejma, nie rozumiem komentarzy które mówią inaczej. Zawsze wysłucha, poradzi. Bardzo dobry lekarz pierwszego kontaktu. W swojej pracy bardzo dokładna. Polecam

Odradzam powyższego lekarza. Najlepiej omijać szerokim łukiem. W trakcie zapalenia nerek, bez badań kontrolnych z utrzymującą się temperaturą Pani doktor wypisała zwolnienie na 3 dni robocze i po tym terminie kazała iść do pracy. Nie pytała w wywiadzie o wcześniejsze moje dolegliwości i przypadki zdrowotne związane z zapaleniem nerek. Dowiedziałam się również, że w powyższej chorobie nie należy leżeć i wygrzewać się. Po mojej następnej wizycie po 3 dniach (nie ustąpiły objawy, nadal nie było badań kontrolnych- miesiączka) Pani doktor powiedziała: "czego od niej chcę, przecież mówiła, że jestem zdrowa i powinnam iść do pracy". W efekcie cudownego leczenia u Pani doktor trafiłam do szpitala na oddział nefrologii. Leczę się nadal, tym razem u ginekologa na zapalenie całego układu rozrodczego, który został zainfekowany od nerek. Dobrze, że uciekłam od tego lekarza w odpowiednim momencie i trafiłam na innych godnych polecenia.
Szczerze przestrzegam!!!
Powyższy lekarz zapomniał o swojej złożonej przysiędze,żeby przede wszystkim nie szkodzić. Z przykrością muszę stwierdzić, iż Pani dr Jadwiga Kłopotowska zagraża życiu pacjenta.

nieuprzejma, nieuprzejma i jeszcze raz nieuprzejma

nieuprzejma, nieuprzejma i jeszcze raz nieuprzejma

Nie było innego lekarza więc musiałam wybrać tą Panią. Byłam już uprzedzona wcześniej, ale nie miałam wyjścia. Mówiąc Pani że nie mam kataru - przepisała mi krople do nosa za ponad 20 zł. Prosząc ją o lek przeciwbólowy, taki który jest na receptę dużo tańszy i mógłby poleżeć w domu w razie wypadku dostałam odpowiedź - NIE. Nie zbyt miła. Zaciekawiło mnie też to, że u innych lekarzy czeka się długo i jest około 25 osób, a u tej Pani było ich zaledwie 5. Nie polecam, ale jak kto woli ...

Nie było innego lekarza więc musiałam wybrać tą Panią. Byłam już uprzedzona wcześniej, ale nie miałam wyjścia. Mówiąc Pani że nie mam kataru - przepisała mi krople do nosa za ponad 20 zł. Prosząc ją o lek przeciwbólowy, taki który jest na receptę dużo tańszy i mógłby poleżeć w domu w razie wypadku dostałam odpowiedź - NIE. Nie zbyt miła. Zaciekawiło mnie też to, że u innych lekarzy czeka się długo i jest około 25 osób, a u tej Pani było ich zaledwie 5. Nie polecam, ale jak kto woli :)