lekarz Jadwiga Kobielska

Lekarz medycyny pracy

Polecam serdecznie wizytę u Pani dr Kobielskiej. Przed rozpoczęciem kursu na prawo jazdy zgłosiłem się do Pani doktor, jako że jest Ona lekarzem medycyny pracy. Bardzo zaskoczyło mnie to, że tak skrupulatnie mnie przebadała, zważywszy na to, że wszyscy moi koledzy mieli praktycznie od razu wydawane zaświadczenie. Drugi raz u Pani doktor byłem po zaświadczenie o braku przeciwwskazań do rozpoczęcia studiów na wydziale aktorskim. Również bardzo dokładnie mnie przebadano. Szczególnie komfortowo się czułem ze względu na to, że nawet jeśli ktoś pukał do drzwi lub po prostu chamsko dusił klamkę, to i tak mógł ją sobie pocałować po drugiej stronie, bo Pani doktor dla wygody pacjenta zaklucza drzwi. Kobieta z klasą, kompetentna, tzw. starej daty, bardzo uprzejma, bije od Niej niesłychana dobroć. Na koniec tylko powiedziała rozbrajające: "Przepraszam, że 50 zł, ale to nie ode mnie zależy. Ja bym aż tyle nie brała od studentów" :)

Pani doktor przyjeła mnie,choć godziny jej pracy własnie sie skończyły.Mimo,iz bylo po czasie badanie przeprowadzała wyjatkowo skrupulatnie i dokładnie.Po raz pierwszy spotkałam sie z tym,ze przed badaniem,aby nie wpedzac pacjentki w stres ,pani doktor zamknęła drzwi na klucz. Polecam wizyte u p.doktor kazdemu.Łekarz starej daty,ktoremu zalezy na pacjencie.

Wciąż poszukujesz "Lekarz medycyny pracy Poznań"?

Robert Stanek

Ginekolog