lekarz Jadwiga Kogut

Miałam przyjemność z Panią Doktor w czerwcu 2021r. Przyszłam z oparzeniem drugiego stopnia prawej dłoni, ogromny bąbel, 12h po wypadku i pierwszym co usłyszałam było: Ale ja się nie znam na poparzeniach. Dalej było już tylko gorzej i Pani Doktor chciała wszytsko przebijać. Nie wiem gdzie jej tego nauczyli. Jedyny plus tej wizyty to bardzo profesjonalny Pan Pielęgniarz oraz fakt, że przepisała mi wszytkie leki jakie chciałam bez szemrania. Aczkolwiek skoro się nie zna to co miała zrobić.

Miła sympatyczna pomocna zawsze i dostępność duża polecam każdemu ja wysłucha pacjentów szybką wizyta odpowiednią dla pacjeta