lekarz Jadwiga Kołodziejczyk-Maniszewska

Wenerolog, Dermatolog, Wizyty domowe

Polecam. Bardzo serdeczna osoba, kompetentny fachowiec. Wytłumaczyła dokładnie na jakiej podstawie stawia diagnoze przepisała maści. Odpowiadała na wszystkie pytanie nawet jak pytałam o coś nie związanego z moim obecnym problem. A za kolejne wypisanie recepty na maść którą używałam nie trzeba płacić :)

Po wielu latach bezskutecznego i bardzo drogiego leczenia trądziku trafiłam do Pani Doktor. To ona zaproponowała mi nową terapię, polecała leki i... dbała o mój studencki portfel! Jest wspaniała, bardzo miła, podaje swój numer telefonu "w razie czego", pilnuje badań kontrolnych i uważnie słucha. Dla wszystkich, którym nie pomaga tetracyklina ani żadne lasery - szczerze polecam. Pół roku z Panią Doktor (wizyty darmowe, badania krwi też darmowe w przychodni, leki - pani doktor mówi gdzie kupić najtaniej) i całe życie się zmienia!

Wszystko fajnie, wiele osób ją poleca, tylko szkoda, że kazała mi decydować o metodzie leczenia trądziku- nie jestem lekarzem. Gdy pytałam o skutki uboczne za kązym razem słyszałam, ile to osób nie wyleczyła i że te skutki uboczne to bzdury. Poszłam gdzie indziej i to lekarz podjął decyzje o metodzie leczenia - tak jak być powinno.

Wszystko fajnie, wiele osób ją poleca, tylko szkoda, że
kazała mi decydować o metodzie leczenia trądziku- nie jestem lekarzem.
Poszłam gdzie indziej i to lekarz podjął decyzje o metodzie
leczenia - tak jak być powinno.

BARDZO MIŁA, UPRZEJMA A PRZEDE WSZYSTKIM MYŚLĄCA O PACJENCIE I PRÓBIE WYLECZENIA GO W NAJLEPSZY SPOSÓB I JAK NAJTAŃSZYM KOSZTEM, PODPOWIADA APTEKI GDZIE MOŻNA TANIEJ KUPIĆ LEKI. NAPRAWDĘ POLECAM PANIĄ DOKTOR.

Bardzo dobry dermatolog.Kazdego pacjenta traktuje z nalezytym szacunkiem ,diagnozuje na koszt poradni a co najwazniejsze-jest skuteczna.Ja w koncu trafilem do Prawdziwego lekarza-jestem po badaniach i wiem na co choruje i jak bedzie przebiegac moja terapia.Juz sa efekty,choc lecze sie dopiero miesiac a wczesnie mialem problemy skorne od 2 lat i nikt mi nie umial powiedziec jaka to choroba i nikt mi do tej pory nie pomogl.Polecam Pania Doktor choc dostac sie do niej jest bardzo trudno.Wdzieczny pacjent L.Sz.

Lekarz z powołania wie po co kończyła studia

Lekarz z powołania wie po co kończyła studia

Nie polecam, ponieważ nie spełniła moich oczekiwań co do całkowitego wyleczenia mojego trądziku.

SUPER LEKARZ, BARDZO MIŁA, UPRZEJMA, A PRZEDE WSZYSTKIM MYŚLĄCA O PACJENCIE I PRÓBIE WYLECZENIA GO, W NAJLEPSZY SPOSÓB I JAK NAJTAŃSZYM KOSZTEM. NAPRAWDĘ POLECAM PANIĄ DOKTOR.