lek. dent. Jadwiga Kołodziejczyk

Stomatolog dziecięcy, Ortodonta

1,6
1,6
1,8

Pani J. Kołodziejczyk jest bardzo nie uprzejmą lekarką. Na dzisiejszej i jednocześnie ostatniej wizycie, przezwała moje dziecko od leniucha mimo iż wykonywał jej polecenia i chodził 16 godzin dziennie w aparacie ortodontyczny. Dodatkowo pani Kołodziejczyk kazała wyrwać mojemu synowi dwa stałe zęby. Moje dziecko po tej wizycie rozpłakało się i powiedziało, że prędzej się zabije niż da sobie wyrwać te dwa zęby. Po rozmowie z innym ortodontą okazało się, że nie trzeba wyrywać zębów. Moim zdaniem pani Kołodziejczyk jest nie godna polecenia.

Nie polecam nie dość ze nie miła to przy odcisku uderzyła moja córke bo sie ślina zakstusila, jak córka chetnie chodzila do dentysty to teraz będzie problem.

Pani doktor godna polecenia, rzeczowa i konkretna. Jako dziecko leczyłam się ortodontycznie u Pani doktor. Stosując się do zaleceń, leczenie przyniosło zamierzane efekty. Duzy plus za kontakt przychodzi z NFZ.

Zdecydowanie nie polecam. Okropna kobieta, nie mona sie z nia dogadac, niegrzeczna dzieci sie jej boja. Nie polecam

Pani J. Kołodziejczyk jest bardzo nie uprzejma w stosunku do dzieci oraz rodziców nie da się z tą kobietę normalnie rozmawiać zawsze jest problem nie polecam tej pani wolę płacić prywatnie a do niej nie chodzić .