Od 3 lat pomaga mi walczyć z chorobą kompetentna, fachowiec w swojej dziedzinie, miła, sympatyczna posiada rzadką cechę wielką empatii dla pacjentów, wspaniały człowiek i lekarz.Polecam

SUPERRRRR LEKARZ !!!!! Po pierwszej wizycie od razu zorientowałam się że pani doktor jest lekarzem z powołania wspaniały fachowiec, wspaniałe podejście do pacjenta, kompetencje, bardzo dobry kontakt z pacjentem po prostu ANIOŁ jestem PRZESZCZĘŚLIWA że było mi poznać tak wspaniałego LEKARZA. DZIĘKUJĘ

Wspaniały lekarz i człowiek. Doskonałe podejście do pacjenta. Miła uprzejma. Pani Doktor to chodząca dobroć zaangażowana w sprawy chorego. Gotowa zawsze pomóc. Wzór lekarz.

Uprzejma,kompetentna ,Cudowna Kobieta .Wspaniały fachowiec.Gotowa poświęcić każdą chwilę w celu wyjaśnienia przyczyny choroby oraz sposobu leczenia.Takich lekarzy więcej.Wdzięczny pacjent Ryszard B. Gorzów Wlkp.

Cudowny,ciepły człowiek poświęca bardzo,dużo czasu pacjentowi. Ciepłe słowa Pani Doktor dają radość i chęć do życia (niejednokrotnie dobre słowo jest warte więcej niż nie jeden lek).Wdzięczny pacjent ze Świnoujścia M.Henryk

Bardzo dobra osoba,kompetentna,uprzejma,wzbudzająca zaufanie. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Godna poleceniu innym chorym. Ryszard

wspaniały lekarz dzięki za wszystko' dzięki Pani Doktor uwierzyłem że warto żyć. Mój najdroższy Anioł.

dzięki niej mam nadzieję, uważam Ją za wielkiego przyjaciela. Od czterech lat widuję Ją co miesiąc, po wizycie u niej, od samego kontaktu z nią, czuję się lepiej. Jest człowiekiem i lekarzem jakich już mało.

Wspaniały lekarz. Dziękuje pani doktor za wszystko co dla mnie zrobiła podczas tak ciężkiego leczenia.

dziękuję Jej za poświęcenie w trudnym dla mnie okresie

dziękuję Jej za poświęcenie w trudnym dla mnie okresie