lekarz Jadwiga Kuciel-Lewandowska

Neurolog

2,6

Jestem po wizycie na NFZ.Poszłam po wypisanie zabiegów na rehabilitację.Nawet nie wiedziałam, że Pani doktor jest neurologiem,na drzwiach było napisane lekarz med.specjalista fizykoterapii.Pani doktor bardzo miła ,wysłuchała mnie bardzo dokładnie i co najważniejsze rzuciła nowe światło na dolegliwości z którymi zmagam się od prawie dwóch lat.

Byliśmy u Pani doktor w przychodni Puchatek. Gdyby mogła to wygonilaby mnie i z rozebranym dzieckiem. Jak najszybciej chciała się nas pozbyć z gabinetu pomimo, że nie było kolejnego pacjenta. Zero podsumowania wizyty. Dodatkowo mało delikatna- dziecko się wystraszyło a lekarz zamiast dać nam chwilę i nie oceniać to zaczęła opowiadać, że dziecko jest głodne i to kilka razy pomimo moich zapewnień, że nie było, specjalnie zostało nakarmone przed wizytą. Co chwilę popędzanie i pytanie czy już skończyłam ubierać. Dno. Najgorszy lekarz u jakiego byliśmy. Będę odradzać każdemu. Ogólnie wrażenie nieprzyjemne i niekompetentnego lekarza. Podejście do dziecka tragedia.

Po wizycie na NFZ zdecydowanie polecam. Dokładne badanie, wywiad, informacje i koncepcja dalszej diagnostyki i leczenia. Dzięki połączeniu dwóch specjalizacji - kompleksowe podejście.

Lekarka bezszczelna opryskliwa nie skupia sie na chorobie pacjenta tylko na innych rzeczach NIE POLECAM

Nie polecam tego ''fachowca''.Podczas wizyty była bardzo nie uprzejma i opryskliwa.Może gdybym jej zapłacił to zachowanie by było inne.A że wizyta była na NFZ to wiadomo...Robi wielką łaskę że raczy przyjąć pacjenta.Żałosne.Wizyta u niej to była strata czasu.Niczego się nie dowiedziałem i niewiele w swojej sprawie załatwiłem..Kuciel-Lewandowska przyjmuje w przychodni Multi-Med przy ul.Sienkiewicza 110 we Wrocławiu.Tam miałem wątpliwą ''przyjemność'' natknąć się na tą ''fachurę''. Szczerze wszystkim odradzam

Szczerze wszystkim odradzam