lekarz Jadwiga Łęczycka

Neurolog

dr. Lęczycka to najlepszy neurolog w Minsku Maz.JEST BARDZO WYROZUMIALA i zawsze stara się pomóc pacjetowi w potrzebie.

PANI DOKTOR ŁĘCZYCKA BARDZO MI POMOGŁA PRZY ROŻNYCH MOICH DOLEGLIWOŚCIACH .ZNA SIĘ NA SWOIM FACHU TAM JAKIŚ KTOŚ NAPISAŁ ŻE JEST DOBRA W WYSTAWIANIU ZWOLNIEŃ I RECEPT.GÓWNO PRAWDA JEST FACHOWCEM JAK ICH MAŁO,UWAŻAM ŻE JEST NAJLEPSZA W MIŃSKU BEZ DWÓCH ZDAŃ.POLECAM

Bardzo dobry lekarz, odpowiada na wszystkie pytania, naprawdę stara się pomóc a nie tylko odbębnić kolejną wizytę

wreszcie trafiłem do lekarza a nie tych sierot siedzących w NFZcie i patrzących ile zostało im czasu do wyjścia! Pani doktor zadziałała profesjonalnie przepisała działające leki, a nie tak jak cała reszta testowała co podziała :/

Lekarz jakich mało-wrażliwy,uprzejmy z dużą dozą szacunku i pokory.W przypadku braku możliwości leczenia ambulatoryjnego kieruje na konsultacje i leczenie szpitalne.Diagnozuje celnie więc profesjonalizm i humanizm w pełnym wydaniu.DZIĘKUJĘ.

Zdecydowanie odradzam. Pani Doktor jest dobra tylko w wypisywaniu zwolnień i zaświadczeń. Przez jej błędne diagnozy wpędziła mnie w jeszcze gorszy stan...

Pani doktor jest PRAWDZIWYM LEKARZEM.Serce ma dla wszystkich otwarte,nikomu nie odmówi pomocy,chociaż niektórzy to wykorzystują.Polecam.